Navštívili jsme několik čerpacích stanic přímo ve městě a některé mimo něj. Celkově jsme tentokrát navštívili sedm čerpacích stanic. A jaké jsou v současné době ceny?

Velice příznivé ceny pro řidiče nabízí čerpací stanice EuroOil, která prodává diesel za 24,90 koruny a nejprodávanější benzín za 26,40 korun.

Jen o kousek dál na hlavní silnici z Prahy do Kolína mohou motoristé tankovat na čerpací stanici PAPoil. Tady motoristé seženou dieselové palivo za 25,20 koruny. Natural 95 pak na této čerpací stanici stojí 26,50 koruny.

Příznivé ceny jsou stále také na čerpacích stanicích přímo ve městě. Například Rabštejn v Havlíčkově ulici, Mol v této ulici a Benzina v Benešově ulici nabízejí naftu za 25,40 koruny. Benzin je v těchto třech případech nejlevnější na čerpací stanici Rabštejn, kde stojí 26,80 koruny. O deset haléřů více zaplatí řidiči, kteří zvolí zbylé dvě jmenované čerpací stanice. Tedy Mol v Havlíčkově ulice směrem z Kolína nebo Benzinu plus v Benešově ulici nedaleko nákupního centra.

Obdobné ceny pohonných hmot nabízejí také zbylé dvě čerpací stanice, které jsme navštívili.

Jednou z nich je Mol v Havlíčkově ulici směrem k centru, kde je nafta k dostání za 26,50 koruny a benzín tu stojí 27,50 koruny.
V Jaselské ulici v Kolíně lze tankovat také na čerpací stanici Shell. Tady lze pořídit litr dieselového paliva za 26,50 koruny a litr nejprodávanějšího benzínu, tedy Natural 95 tu lze pořídit 27,90 koruny.

A kde tankujete do svého plechového miláčka pohonné hmoty vy? Víte o čerpací stanici, kde je levněji? Nebo snad máte oblíbenou takovou, kde nabízí výbornou kávu? Napište nám a podělte se s dalšími čtenáři.