„Jde o logický krok. Na akci, která se koná společně se Dnem záchranářů, se sjíždějí návštěvníci nejen z Kolína, ale přilehlých regionů. I oni si zde mohou najít třeba toho svého dodavatele. Výstava tak navíc získá na barevnosti nabídky,“ sdělila Denisa Bílá za produkční agenturu.

Dodala, že kromě podnikatelských subjektů, které předvedou své výrobky či služby, směřují pozvánky ke kulturním a zájmovým institucím a také radnicím okolních měst, případně jejich infocentrům.

„Chceme, aby si návštěvník v místě něco nakoupil, dozvěděl se, co ho zajímá a současně nezapomněl na relaxaci formou příjemných zážitků,“ řekla Bílá.

Hostem letošního ročníku bude i prezident Hospodářské komory České republiky Petr Kužel.

Vystavující tak budou mít mimořádnou možnost se osobně setkat, získat informace z nejvyšších kruhů komory a zejména probrat možnosti spolupráce a pomoci, kterou může právě komora České republiky svým členům nabídnout. „Například obhajobou zájmů podnikatelů při přípravě nové legislativy,“ doplnil předseda kolínské komory Vít Kosina.

Přihlášky mohou zájemci za řad vystavovatelů či prodejců na adresu Komory nebo produkční agentury posílat do 15. dubna. Zde jim také sdělí další podrobnosti a možnosti účasti.