Tam volební komise usedá už poněkolikáté. Ve Štolmíři zamíří lidé s volebními lístky do objektu sdružení M'am'aloca v Havelské ulici, tedy tam, kde se jindy zájemci scházejí při veřejném pečení chleba u repliky historické pece.

V Bečvárech měli už nejspíš dopředu dobré informace o předpovědi počasí, když jako volební místnost zvolili venkovní učebnu v areálu školy. Podle aktuální předpovědi by totiž konkrétně v Bečvárech mělo sprchnout jen na chvíli, a to ještě zrovna až po pátečním uzavření volebních místností.

Místnost rybářského kroužku poslouží jako volební místnost pro obyvatele Tlustovous, v Chotouni se půjde volit do domu s pečovatelskou službou, v Limuzích se lidé vypraví k volebním urnám do penzionU Kaštanu.

Hned na několika místech se bude volit v hasičských zbrojnicích, například v Plaňanech, Zibohlavech nebo Horních Jelčanech, v Klipci se půjde do zasedací místnosti zdejších dobrovolných hasičů. Celkem oblíbené jsou i hospůdky, volit se bude třeba v pohostinství v Chotýši nebo v hospůdce ve Skramníkách.

V Kolíně půjdou voliči ve dvou volebních okrscích do klubu seniorů, a to v Benešově ulici a ve Štítarech. Volit se bude opět i na zimním stadionu.