Zpěvák a kytarista zahájil koncert stylově písničkou Kolínská vrchovina, u které ale zapomněl poslední sloku. „Tak jak je to dál? Kdo mi napoví?“ snažil se marně a nakonec slíbil, že až se mu vybaví, dozpívá ji, což po nějaké době splnil. Všechny ostatní skladby už ale sypal z pomyslného rukávu, nechybělo ani mluvené slovo, při němž se například naprosto změnil putující příkaz od nejvyššího šéfa k mistrovi, nebo také zcela prázdný projev tak, jak jej často slýcháváme od politiků.

Pobavila písnička Dentista, tango o bolesti zubů, kterou písničkář uvedl veselou zubní historkou. Erotické tango zase jednu z přítomných dvojic přivedlo k záchvatům smíchu.

Nedávno Kiďákovi vyšla po delší době nová deska s názvem Všechno je tak, jak má být. Zpěvák z ní představil nejen titulní skladbu, ale i poctu zemřelému kolegovi Stanislavu Wabimu Daňkovi, skladbu Paseka snů. Tomáško zařadil do programu jako přídavek svůj největší hit Toulavej. Píseň si zpívali úplně všichni a opěvované hvězdy nad hlavami opravdu svítily.

Přestože nedaleko jezdila po novém mostě auta a sem tam po vedlejší železnici projel mezinárodní rychlík, na terasách vládla trampská romantika. „Byli jste výborné publikum, tohle prostředí je nádherné a děkuji za pozvání. Příští rok budu slavit půlkulatiny, tak v rámci oslav zase rád přijedu,“ rozloučil se zpěvák, kytarista a především autor.