Chtějí projednat rozpočtové provizorium na rok 2017

Vitice – Projednání rozpočtového provizoria na rok 2017, projednání na vypracování pasportu veřejného osvětlení i nabídky na financování nákupu nemovitosti mají v plánu vitičtí zastupitelé. Na zasedání jsou zvaní všichni občané. Uskuteční se 21. prosince od 18.00 hodin na obecním úřadě.

Škola pořádá výstavu i vánoční zpívání

Horní Kruty – Základní škola v Horních Krutech přichystala tradiční vánoční výstavu. Na tu se lidé mohou přijít podívat v pondělí a v úterý vždy od 6.30 do 15.30 hodin. Výstava je připravená ve vstupních prostorách školy. Zítra po skončení výstavy žáci školy vystoupí v místním kostele sv. Václava. Vystoupení začne v 16.00 hodin.

Vyřeší vodovodní přípojky

Černé Voděrady – Voděradští se sejdou, aby vyřešili žádosti o připojení pozemků na obecní vodovod. Téma budou řešit 21. prosince od 19.00 hodin.

V pondělí má úřad zavřeno

Konojedy – V pondělí na obecní úřad v Konojedech nechoďte. Je totiž uzavřený. Své záležitosti můžete vyjádřit v další úřední dny.

Kozojedy nebudou rozšiřovat zastavitelné území

Kozojedy – Kozojedští prozatím nebudou rozšiřovat zastavitelné území obce. Současný územní plán zajišťuje podle vedení obce dostatek pozemků pro rozvoj obce.

Budou zpívat u Betléma

Malotice - Na Štědrý den se od 13.00 hodin sejdou Malotičtí a zazpívají si u Betléma. Kromě zpěvu si v kostele sv. Matouše mohou také vyzvednout Betlémské světlo. Na vánoční akce zve obec Malotice, Římskokatolická farnost a spolek Dáme to dohromady.