Otevření nových prostor doprovodila venkovní slavnost. Odstartovala vystoupením tanečního souboru Čercheničky, zahrálo duo místních nadějných hudebníků – klavíristy a zpěváka a mikrofon si vyzkoušely i dvě mladé zpěvačky.

„Třešničkou na dortu ale bylo vystoupení dětského sboru pod vedením Lucie Kolkové, pracovnice z aktivizační služby. Ještě před otevřením klubu Zetko, na který se už všichni velmi těší, nacvičili několik skladeb. Poté děti společně s místostarostou Michalem Najbrtem slavnostně přestřihli červenou pásku, a symbolicky tak otevřeli nově upravené prostory, které si pak všichni návštěvníci mohli poprvé prohlédnout,“ uvedla PR manažerka Prostoru plus Anežka Eliášová.

Nechybělo občerstvení a fotokoutek, který ocenily především děti, protože se mohly vyfotit s různými rekvizitami a v kostýmech.

V závěru slavnostního otevírání klubu v hojně diskutované lokalitě Zengrovy ulice obývané řadou romských rodin vedoucí služby Tereza Mrázková slíbila, že se za rok touto dobou všichni zase sejdou a oslaví první Zet narozeniny klubu a nových prostor.