Ve středu 6. února vyrazilo vedení z Pilulka.cz spolu s organizátory z Lepšího místa předat třem vítězům hlasování veřejnosti produkty z lékárny v hodnotě až 50 tisíc korun.

"Společně s kolegy z Pilulky a Lepšího místa jsme ve středu naložili připravené dárky zvolené dle potřeb a přání tří vítězů projektu Daruj radost v Českém Brodě a vyrazili plným autem za prvním z nich. Paní učitelku Olgu Kupcovou jsme potkali v budově ZŠ Český Brod na Husově náměstí. Předané dárky paní učitelce nadšeně pomáhali rozbalovat také její žáci. Paní učitelka děkovala za neuvěřitelnou podporu, které se jí od lidí z Českého Brodu a rodičů jejích žáků dostalo," řekl Michal Hanáček, ředitel online projektů Pilulky.

"Ze školy jsme zamířili do areálu Nemocnice Český Brod, kde jsme sice krapet bloudili, ale nakonec zdárně dorazili před budovu Nízkoprahového zařízení pro děti a mládeže Klubu Zvonice, jež patří sdružení Leccos. Tato nezisková organizace hodně pracuje s dětmi a mládeží, a tak mezi svými dárky nalezli cestovní lékárničky a vybavení, které využijí na svých pravidelných výjezdech a táborech,” pokračoval Hanáček.

"Nakonec nás cesta zavedla mimo Český Brod, a to do nedaleké obce Hradešín, kde zdejší komunita spolu s vedením obce vyjádřily obrovskou podporu příběhu pětičlenné rodiny Kiliánových s čtyřletou handicapovanou dcerkou Adriankou. V krabicích jsme tak přivezli mnoho věcí, jež poslouží rodičům ke každodenní péči o svou dcerku a pro radost také několik hraček, které užije,” uzavřel putování Michal Hanáček.