Na co se můžete těšit v čísle 24/2018?

- Rozhovor se spisovatelem Milošem Urbanem, který má na kontě řadu knih, například Sedmikostelí, Lord Mord, Stín katedrály, Boletus Arcanus nebo Hastrman, která se v letošním roce objevila na stříbrném plátně.

- Radost jménem novorozeně. Víte o tom, že v Česku se loni narodilo 114 tisíc dětí. Kde jich přišlo na svět nejvíc? A kde ani jediné?

- Souhrn 7+1 NEJ událostí z minulého týdne.

- Ze života spolků: Pašiňáci uspořádali pro děti pirátský den, spolky v Ovčárech si užijí nový letní parket. 

- Miminka narozená v minulých dnech v kolínské porodnici.

- Retro seriály: spolužáci (Národní škola v Bečvárech, 7. Základní škola Masarykova v Kolíně), pohlednice z minulosti (z historie kolínských mostů).

- Kompletní přehled kulturních a společenských akcí na Kolínsku.

- Dárci krve zachraňují životy. Přečtěte si téma týdne s příběhem Kateřiny Švestkové.

- Užitečné rady: jícha - malý zázrak pro vaši zahradu, 3x recept na gril.

- Speciál Hasiči kolem nás: hasiči z Drahobudic chystají velkou oslavu ke 120. výročí vzniku sboru.

- Ze sportu jsme pro vás vybrali: povídání s talentovanými kolínskými fotbalisty Michalem Ditrichem a Vítem Klepalem o jejich účasti na mezinárodním turnaji ve Františkových Lázních, rozhovor s manažerem kolínských extraligových basketbalistů Miroslavem Sodomou.

- A na závěr obrazem. Fotoohlédnutí za několika událostmi v Kolíně: Kolínské sportovní hry, oslava 790 let Velkého Oseka, závěrečný večer žáků tanečního oddělení Základní umělecké školy v Kolíně, poslední předprázdninové setkání členů a příznivců Klubu přátel Františka Kmocha v Kolíně, 55. ročník mezinárodního festivalu Kmochův Kolín.

Kolínský týden.

Ani týdeník však nelze vytvářet bez spolupráce s vámi, čtenáři. Budeme rádi, když nás upozorníte na zajímavosti ve vašem okolí, na zajímavé lidi, na akce, které se u vás konají, když nám pošlete zajímavé fotografie. Nejlépe na e-mailovou adresu: redakce.kolinsky@denik.cz. Děkujeme!

Předplatné týdeníku Kolínský týden.