Byli jste svědkem dopravní nehody? Čekáte v koloně před místem autonehody, kde dopravu řídí policie? Dejte o dopravní situaci v regionu vědět dalším řidičům prostřednictvím našeho webového zpravodajství se dvěma miliony otevřených stránek měsíčně. Neváhejte a volejte nebo pošlete SMS na redakční telefon 724 825 297.

Máte zajímavé náměty na reportáže? Vyfotili jste něvo zajímavého? Něco Vás ve vašem životě tíží? Jak vycházíte se státními úředníky? Zaslouží si peníze z Vašich daní?

Byli jste svědky nějaké události ve vašem okolí? Neváhejte, zajímavou situaci nafoťte nebo popište slovy a zašlete do redakce Deníku.

Koná se u Vás zajímavá akce a chcete, aby o ní ostatní věděli a tím přišlo co nejvíce návštěvníků? Posílejte pozvánky. Můžete posílat fotky i ze samotných akcí a my je rádi zveřejmíme. Vše se samozřejmě týká i sportu od nejnižších tříd všech odvětví.

Posílejte fotky svých dětiček nebo zvířecích mazlíčků.

Jste houbaři, rybáři, myslivci a další? Podařil se Vám zajímavý úlovek? Pošlete fotky.

Podělte se o recepty na Vaše chutná jídla. Třeba někomu uděláte chutě.

Ukažte i ostatním čtenářům Deníku, jak jste vy naložili s časem letních dovolených a prázdnin. Nafoťte své výlety, výjezdy do zahraničí, grilování na zahrádce, letní party či koupání u vody a Mikuláše, čerty nebo Vánoce. Posílejte fotografie!

Vše posílejte na e-mail: redakce.kolinsky@denik.cz

Staňte se tak spoluautory Kolínského deníku a www.kolinsky.denik.cz.