Po úvodním minutovém tanci všech přítomných se poté v krátkých tanečních vstupech představili všichni od těch nejmenších, kteří začali pilovat své první taneční krůčky v září a na konci školního roku už mají za sebou zlato a bronz ze soutěží až po oldies, v níž tančí několik maminek a dokonce i tatínků. Klub se zaměřuje na disco a street dance, ale také na hip hop nebo electric boogie.

Kromě tradičních slz v oku při dojemném vystoupení těch nejmenších došlo k nejemotivnějšímu okamžiku ve chvíli, kdy se vedení klubu loučilo s lektorkou Káťou Tivodorovou odcházející do zahraničí, které nejprve na plátno promítli sérii jejích fotografií a poté ji všichni její svěřenci i spolutanečníci přinesli květinu, takže jich obdržela sto třicet a slzy jí přitom tekly po tvářích.

Květinu si ze show odnášely i ostatní lektorky, jejich mužští kolegové pak nějakou tu uzeninu a většina dětí i drobnou pozornost na památku. Celý klub už léta vede Olga Žáková, která slíbila po prázdninách jeho další rozšíření.