Hlasovat pro jednotlivce můžete ZDE

Hlasovat pro družstva můžete ZDE

Jednotlivi - dospělí

1. Andrejsková Petra
Oddíl: Sokol Kolín-atletika
Rok narození: 1992
Úspěchy 2011: Stříbrná medaile na mistrovství ČR juniorek v hodu oštěpem, 4. místo na M-ČR žen do 22 let a 5. místo na M-ČR žen v hodu oštěpem, 2. místo na mezistátním juniorském utkání CZE-SLO-CRO-HUN, kolínský historický rekord v hodu oštěpem 47,90 m, jedna z opor bronzového týmu kolínských juniorek i družstva žen při postupu do extraligy.
Trenér: Mgr. Jiří Tuček

2. Čejka Jan
Oddíl: Sokol Kolín–atletika
Rok narození: 1991
Úspěchy 2011: Bronzová medaile z M-ČR mužů do 22 let v trojskoku výkonem 14,69 m, 6. místo na M-ČR mužů v hale v trojskoku
Trenér: Mgr. Ratislav Šedina

3. Dejda Filip
Oddíl: Sokol Kolín – kuželky
Rok narození: 1988
Úspěchy 2011: Stříbrná medaile na mistrovství ČR v kategorii jednotlivců juniorů, člen družstva mužů v II. kuželkářské lize, které skončilo na čtvrtém místě o jeden bod za vítězným týmem
Trenér: Oldřich Lauer

4. Eberl Filip
Oddíl: Remerx Cycling Team Kolín
Rok narození: 1982
Úspěchy 2011: Bronzová medaile na M-ČR MTB XCO v kategorii Elita, 6. místo v Českém poháru MTB XCO celkově v kategorii Elita, 45. místo na mistrovství Evropy MTB XCO v kategorii Elita
Trenér: Mgr. Jan Slavíček

5. Jiroušek Jaroslav
Oddíl: Agro Kolín – oddíl cyklistiky
Rok narození: 1949
Úspěchy 2011: Umísťuje se už 30 let na předních místech české extraligy masters

6. Kopecký Lukáš
Oddíl: Sokol Kolín–atletika
Rok narození: 1990
Úspěchy 2011: Stříbrná medaile z M-ČR mužů do 22 let v trojskoku výkonem 14,72 m.
Trenér: Květoslav Pařík

7. Kubát Pavel
Oddíl: Dance Club Inferno
Rok narození: 1974
Úspěchy 2010: 4. místo na M-ČR v elektric boogie (robot)
Trenér: Olga Žáková

8. Kubíček Matěj
Oddíl: Vembloud Korfbal Club Kolín
Rok narození: 1986
Úspěchy 2011: Mistr ČR s týmem Vembloud korfbal Clubu Kolín, 8. místo s reprezentací ČR na mistrovství světa
Trenér: Radek Honzíček

9. Novotný Pavel
Oddíl: Klub lodních modelářů Kolín
Rok narození: 1973
Úspěchy 2011: Bronzová medaile na mistrovství světa radiem řízených modelů plachetnic v kategorii F5-M, historicky první pro ČR. V kategorii F5-10 obsadil 6. místo a v kategorii F5-E 10. místo.

10. Paďouková Tereza
Oddíl: Vembloud Korfbal Club Kolín
Rok narození: 1992
Úspěchy 2011: Mistryně ČR s týmem Vembloud korfbal Clubu Kolín v kategorii dospělých i v kategorii dorostu, 8. místo s reprezentací ČR na mistrovství světa, 6. místo na ME kategorie U21 a 6. místo na Světovém poháru kategorie U23
Trenér: Radek Honzíček

11. Paprstka Tomáš
Oddíl: Remerx Cycling Team Kolín
Rok narození: 1992
Úspěchy 2011: 19. místo na mistrovství světa v cyklokrosu kategorie pod 23 let, 13. místo na mistrovství Evropy kategorie pod 23 let, mistr ČR v cyklokrosu kategorie pod 23 let a 7. místo celkově, 3. místo v Českém poháru v cyklokrosu kategorie pod 23 let a 9. místo celkově.
Trenér: Mgr. Jan Slavíček

12. Peňáz Pavel
Oddíl: Sokol Kolín–atletika
Rok narození: 1988
Úspěchy 2011: 5. místo na M-ČR mužů v hodu oštěpem, výkon 69,04 m.
Trenér: Mgr. Ratislav Šedina

13. Peňáz Petr
Oddíl: Sokol Kolín–atletika
Rok narození: 1991
Úspěchy 2011: Mistr ČR mužů do 22 let v běhu na 110 m překážek, semifinalista Mistrovství Evropy mužů do 22 let v běhu na 110 m překážek, bronzová medaile z M-ČR mužů na 110 m překážek, kolínský historický rekord mužů časem 14,23 s.
Trenéři: Květoslav Pařík a Luděk Svoboda

14. Podnecká Michaela
Oddíl: Agro Kolín – Fitness Club
Rok narození: 1992
Úspěchy 2011: Stříbrná medaile z mistrovství světa v kulturistice a bodyfitness v bodyfitness v kategorii juniorek do 163 cm, bronzová medaile z mistrovství Evropy v bodyfitness v kategorii juniorek do 163 cm, juniorská mistryně České republiky, juniorská mistryně Čech, 3. místo na mistrovství Čech žen v bodyfitness v kategorii do 164 cm
Trenéři: Václav Podnecký, Vít Sahula

15. Prachař Pavel
Oddíl: Handball Club Kolín
Rok narození: 1981
Úspěchy 2011: Nejlepší střelec mužstva HC Kolín, které se umístilo na 3. místě v II. lize. Podílí se i na trénování týmu.
Trenéři: Ladislav Prachař, Václav Havlíček


16. Rauchfuss Marek
Oddíl: Remerx Cycling Team Kolín
Rok narození: 1990
Úspěchy 2011: Stříbrná medaile na M-ČR MTB XCO v kategorii pod 23 let, bronzová medaile na M-ČR MTB XCM (maratón), 21. místo na mistrovství světa MTB XCO v kategorii pod 23 let
Trenér: Mgr. Jan Slavíček

17. Sládek Tomáš
Oddíl: Vembloud Korfbal Club Kolín
Rok narození: 1984
Úspěchy 2011: Mistr ČR s týmem Vembloud korfbal Clubu Kolín, 8. místo s reprezentací ČR na mistrovství světa, nejlepší střelec a hráč českého týmu
Trenér: Radek Honzíček

18. Šafránková Kateřina
Oddíl: Sokol Kolín–atletika
Rok narození: 1989
Úspěchy 2010: 4. místo na mistrovství Evropy žen do 22 let v hodu kladivem, 3. místo na mis-trovství Evropy družstev–superliga v českém rekordu žen do 22 let v hodu kladivem výkonem 69,39 m, 7. místo na Světové univerziádě v hodu kladivem, mistryně ČR žen i žen do 22 let v hodu kladivem, stříbrná medaile na M-ČR žen do 22 let v hodu diskem
Trenéři: Mgr. Jiří Tuček a Stanislav Pluhař

19. Šefr Jakub
Oddíl: Czech Enduro Junior Team Kolín
Rok narození: 1990
Úspěchy 2011: 10. místo na mistrovství Evropy v enduru v kategorii E2/E3 junior, 3. místo jako člen juniorského týmu ČR na ME v enduru, 8. místo jako člen juniorského týmu ČR na MS v enduru, 2. místo na M-ČR v enduru v kategorii absolutní junior a 4. místo v kategorii E2 senior
Trenér: Karel Scheder

Jednotlivci - mládež

1. Baláček Tadeáš
Oddíl: Sokol Kolín - šachy
Rok narození: 1995
Úspěchy 2011: Kapitán reprezentačního týmu ČR do 16 let na Olympiádě v Turecku, kde reprezentace vybojovala 15. místo, 2. místo v TOP žebříčku ČR jednotlivců do 16. let, nositel mezinárodního titulu CM FIDE (kandidát mistra FIDE), člen základní sestavy A týmu Sokola Kolín ve 2. lize
Trenér: Richard Biolek

2. Březinová Daniela
Oddíl: Remerx Cycling Team Kolín
Rok narození: 1997
Úspěchy 2011: Mistryně ČR v cyklokrosu v kategorii kadetek, vítězka Českého poháru v cyklo-krosu, bronzová medaile na M-ČR MTB XCO v kategorii žákyň, 3. místo v Českém poháru MTB XCO celkově, stříbrná medaile na M-ČR v silniční časovce dvojic, bronzová medaile v silničním závodě jednotlivců, 10. místo na mistrovství Evropy MTB XCO, vše v kategorii žákyň.
Trenér: Michal Čepička

3. Czeczinkarová Jana
Oddíl: Remerx Cycling Team Kolín
Rok narození: 1997
Úspěchy 2011: Mistryně ČR MTB XCO v kategorii žákyň, vítězka Českého poháru MTB celkově, mistryně ČR v silničním závodě, stříbrná medaile na M-ČR v časovce jednotlivců i v časovce dvojic, 11. místo na mistrovství Evropy MTB XCO, vše v kategorii žákyň, 2. místo v Českém poháru v cyklokrosu celkově v kategorii kadetek jednotlivců, 10. místo na mistrovství Evropy MTB XCO v kategorii žá-kyň.
Trenér: Michal Čepička

4. Dalecký Matyáš
Oddíl: Sokol Kolín-atletika
Rok narození: 1994
Úspěchy 2011: Mistr ČR dorostenců ve skoku vysokém v hale, stříbrná medaile na M-ČR mužů do 22 let a M-ČR dorostenců ve skoku vysokém na dráze, bronzová medaile na M-ČR dorostenců v trojskoku. 5. místo na M-ČR mužů ve skoku vysokém, Nejlepší výkon roku 209 cm.
Trenéři: Mgr. Antonín Morávek, Jaroslav Kovář

5. Hlásková Kristýna
Oddíl: Dance Club Inferno o.s.
Rok narození: 1998
Úspěchy 2011: Bronzová medaile na M-ČR v Electric boogie (robot) v kategorii juniorek, 24. místo na mistrovství světa v Electric boogie, 1. místo v soutěži O stodůleckou rů-ži v disco dance
Trenéři: Pavel Kubát, Olga Žáková

6. Jiranová Helena
Oddíl: Sokol Kolín-atletika
Rok narození: 1995
Úspěchy 2011: Mistryně ČR dorostenek v běhu na 400 m v hale i na dráze (výkon roku 56,51 s), 19. místo na Evropském olympijském festivalu mládeže v běhu na 400 m, 2. místo na mezistátním utkání dorostu CZE-SVK-HUN v běhu na 400 m, 5. místo na M-ČR žen do 22 let a M-ČR dorostenek, 7. místo na M-ČR žen v hale i na dráze, vše v běhu na 200 m, držitelka 4 bronzových medailí ze štafet z M-ČR žen v hale, žen do 22 let a dorostenek na 4x400 m a dorostenek v hale na 4x200 m. Kolínský historický rekord v běhu na 200 m 24,97 s, jedna z opor bronzového týmu kolínských juniorek i družstva žen při postupu do extraligy.
Trenér: Ivan Karger

7. Kálalová Simona
Oddíl: TAEHAN – klub korejských bojových umění
Rok narození: 2001
Úspěchy 2011: 2. místo v taekwondo WTF na mezinárodních turnajích Hungarian Open a Belgium – Open Challenge Cup v poomsae (technické sestavy) jednotlivců i dvojic, vítězka pěti extraligových turnajů v kategorii jednotlivců - mladší žactvo, v kategorii dvojic na těchto turnajích získala jednou 1. místo a třikrát 3. místo.
Trenér: mistr Lee Youn Jae

8. Kleiberová Kamila
Oddíl: Sokol Kolín–atletika
Rok narození: 1995
Úspěchy 2011: Stříbrná medaile na M-ČR dorostenek v běhu na 1500 m překážek.
Trenérka: Mgr. Jana Šedinová

9. Křížek Pavel
Oddíl: Remerx Cycling Team Kolín
Rok narození: 1997
Úspěchy 2011: Vítěz celkového pořadí Českého poháru v cyklokrosu v kategorii žáků, stříbrná medaile na M-ČR v cyklokrosu, bronzová medaile na M-ČR v časovce jednotlivců a 4. místo v celkovém pořadí Českého poháru MTB XCO, 55. místo na mistrovství Evropy MTB XCO, vše v kategorii žáků.
Trenér: Mgr. Jan Slavíček

10. Křížková Tereza
Oddíl: Dance Club Inferno o.s.
Rok narození: 1999
Úspěchy 2011: Stříbrná medaile na M-ČR v Electric boogie (robot) v kategorii juniorek, 32. místo na mistrovství světa v Electric boogie, 3. místo v soutěži O pohár starosty Prahy 4 v disco dance
Trenéři: Pavel Kubát, Olga Žáková

11. Kubátová Pavlína
Oddíl: Sportovní oddíl plavání Kolín
Rok narození: 1996
Úspěchy 2010: Mistryně ČR v kategorii mladších dorostenek v dálkovém plavání na 5 km, 2x 2. místo na M-ČR na tratích 10 a 20 km, 3. místo na zimním M-ČR v dálkovém plavání na 5 km, celkové 2. místo v Českého poháru v dálkovém plavání mladších dorostenek a 8. místo v kategorii žen, 3. místo na M-ČR dorostu na 1500 m volný způsob a 6. místo ve stejné disciplíně v kategorii žen.
Trenér: Ing. Miloslav Lhotka, Ph.D.

12. Kunt Lukáš
Oddíl: Remerx Cycling Team Kolín
Rok narození: 1997
Úspěchy 2011: Mistr České republiky MTB XCO v kategorii žáků, 6. místo v Českém poháru MTB XCO celkově, bronzová medaile na M-ČR v silničním závodě jednotlivců, 3. místo v Českém poháru na silnici celkově, 17. místo na mistrovství Evropy MTB XCO, vše v kategorii žáků.
Trenér: Mgr. Jan Slavíček

13. Markvart Patrik
Oddíl: Czech Enduro Junior Team Kolín
Rok narození: 1994
Úspěchy 2011: 7. místo na mistrovství Evropy v enduru v kategorii E1 junior, 3. místo jako člen juniorského týmu ČR na ME v enduru, 8. místo jako člen juniorského týmu ČR na MS v enduru, 2. místo na M-ČR v enduru v kategorii E1 senior a 4. místo v kategorii absolutní junior
Trenér: Karel Scheder

14. Mašín Ondřej
Oddíl: Sokol Kolín – sportovní gymnastika
Rok narození: 1997
Úspěchy 2011: 5. místo na M-ČR kadetů ve víceboji, na mezinárodním závodě v Šumperku ve finále na jednotlivých nářadích 3. místo na kruzích, 4. místo na koni našíř
Trenér: Michal Žoha

15. Muniová Zuzana
Oddíl: Sokol Kolín–atletika
Rok narození: 1996
Úspěchy 2011: Bronzová medaile na M-ČR žákyň v hale ve skoku o tyči, 4. místo na M-ČR žákyň na dráze ve skoku o tyči. Nejlepší výkon 300 cm.
Trenéři: Mgr. Jaroslav Chyba, Mgr. Zdeněk Lubenský

16. Nepejchal Filip
Oddíl: SSK DDM Kolín
Rok narození: 1999
Úspěchy 2011: 3. místo na MČR ve střelbě ze vzduchové pušky 30 ran vleže v kategorii mladších žáků a člen mistrovského družstva Středočeského kraje, 2. místo na mistrovství Středočeského kraje ve střelbě z malorážky, držitel českého rekordu v disciplíně vzduchová puška 30 ran vleže 300 bodů
Trenér: Mgr. Jiří Pokorný

17. Neumannová Marie
Oddíl: Sportovní oddíl plavání Kolín
Rok narození: 1997
Úspěchy 2010: Mistryně ČR v kategorii žactva na 100 m volný způsob (léto), 3x 2. místo na M-ČR žactva na 50 m volný způsob (léto), 100 m volný způsob (zima) a 200 m volný způsob (léto), 3. místo na 50 m volný způsob (zima), mistryně ČR v dálkovém plavání na 5 km v létě i v zimě, účast v B-finále na 100 m volný způsob a celkové 15. místo na M-ČR žen.
Trenér: Ing. Miloslav Lhotka, Ph.D.

18. Novotná Karolína
Oddíl: Sokol Kolín–atletika
Rok narození: 1994
Úspěchy 2011: Stříbrná medaile na M-ČR dorostenek v hale v běhu na 400 m, 6. místo na M-ČR žen do 22 let v běhu na 400 m, držitelka 4 bronzových medailí ze štafet z M-ČR žen v hale, žen do 22 let a dorostenek na 4x400 m a dorostenek v hale na 4x200 m.
Trenér: Ivan Karger

19. Pirzkallová Zuzana
Oddíl: Remerx Cycling Team Kolín
Rok narození: 1993
Úspěchy 2011: Stříbrná medaile na M-ČR v silniční časovce jednotlivců v kategorii juniorek, bronzové medaile na M-ČR MTB XCO a v silniční časovce jednotlivců, 3. místo v Českém poháru MTB XCO v celkovém pořadí, 21. místo na mistrovství Evro-py v MTB XCO, vše v kategorii juniorek.
Trenér: Mgr. Jan Slavíček

20. Provazníková Zuzana
Oddíl: Dance Club Inferno o.s.
Rok narození: 2000
Úspěchy 2011: Stříbrná medaile na M-ČR v Electric boogie (robot) v kategorii dětí, 14. místo na mistrovství světa v Electric boogie
Trenéři: Pavel Kubát, Olga Žáková

21. Radovesnický Daniel
Oddíl: Sokol Kolín – sportovní gymnastika
Rok narození: 1994
Úspěchy 2011: Mistr ČR ve víceboji juniorů (na jednotlivých nářadích 1. místo na kruzích, na bradlech a na hrazdě, 2. místo v prostných a na koni našíř, 3. místo v přeskoku), v reprezentaci ČR 14. místo ve finále víceboje na Evropském olympijském festivalu mládeže, startoval na závodě Olympijských nadějí, na MU Rakousko-ČR a na mezinárodním mistrovství Francie, člen extraligového týmu Sokola Kolín.
Trenér: Martin Taftl

22. Smékal Radek
Oddíl: Sokol Kolín – sportovní gymnastika
Rok narození: 1994
Úspěchy 2010: 4. místo na mezinárodním M-ČR juniorů ve víceboji, 1. místo ve finále na koni našíř, člen juniorské reprezentace ČR, 59. místo na Evropském olympijském festivalu mládeže, reprezentoval mezistátním utkání Rakousko – ČR, člen extraligového týmu Sokola Kolín
Trenér: Martin Taftl

23. Vacková Jitka
Oddíl: Sokol Kolín - kuželky
Rok narození: 1994
Úspěchy 2011: Stříbrná medaile na M-ČR dorostenek ve sprintu, 5.místo na M-ČR dorostenek jednotlivkyň, členka vítězného družstva KP dorostenek, druhá nejlepší hráčka této soutěže
Trenér: Zdeněk Holcman

24. Vaníčková Elena
Oddíl: Remerx Cycling Team Kolín
Rok narození: 1996
Úspěchy 2011: Stříbrná medaile na M-ČR v cyklokrosu v kategorii kadetek, 3. místo v Českém poháru v cyklokrosu v celkovém pořadí
Trenér: Mgr. Jan Slavíček

25. Voborová Veronika
Oddíl: Sportovní střelecký klub Kolín
Rok narození: 1996
Úspěchy 2011: 5. místo na M-ČR dorostenek v disciplíně vzduchová pistole 40 ran, 1. místo v Českém poháru talentované mládeže, 2. místo ve Středočeském poháru
Trenér: Josef Pospíšil

Družstva - dospělí

1. BC Kolín - basketbal - muži A
Úspěchy 2011: 8. místo v Mattoni NBL v ročníku 2010/11, 4. místo po 15. kole v ročníku 2011/12
Složení družstva: Stanislav Zuzák, Michal Hubálek, Rahsaan Ames, Roman Marko, Jakub Němeček, David Machač, Filip Adamec, Chad Barnes, Jiří Jelínek, Pavel Hemmy, Uroš Benáček, Richard Field
Trenér: Predrag Benáček
Fyzioterapeuti: Daniel Novotný, Elen Jůnová
Lékaři: MUDr. Marek Balog, MUDr. Jan Balík

2. Dance Club Inferno o.s. – dospělí – Pod maskou
Úspěchy 2011: Semifinále M-ČR v disco dance, 6. místo na mistrovství Čech, 3. místo na mis-trovství středních Čech, dvakrát 1. místo na tanečních soutěžích v ČR
Složení družstva: Olga Žáková, Julie Severová, Petra Bartošová, Míša Hančilová, Míša Nezbedová, Aneta Kozáková, Veronika Košátková, Kristýna Králová, Renata Ramšáková, Míša Štěpánková, Eliška Vacková, Katka Tivodarová, Klára Vosecká, Klára Slobodová
Trenérka: Pavel Kubát, Olga Žáková

3. Dance Club Inferno o.s. – dospělí – Šmoulí rej
Úspěchy 2011: 2. místo na mistrovství Čech v taneční show, 1. místo na mistrovství středních Čech, dvakrát 1. místo a jednou 2. místo na tanečních soutěžích v ČR
Složení družstva: Žáková, Hlásková L., Košátková, Glanzová, Slobodová, Vosecká, Králová, Štěpánková, Nezbedová, Hančilová, Ramšáková, Bartošová, Tivodarová, Vacková, Severová, Kozáková
Trenérka: Olga Žáková

4. FK Kolín – kopaná - muži
Úspěchy 2011: 5. místo v divizi skupina C v ročníku 2010/2011, 2. místo po podzimní části ročníku 2011/2012 o jeden bod za vedoucím celkem
Složení družstva: Čižinský, Biško R., Biško J., Holub, Šourek, Borkovec, Čapek, Jeník, Jirků, Mi-chálek, Novotný, Stejskal, Jíša, Kubát, Štoček, Císař, Brusch, Jícha, Krameš, Vukovič, Radosta, Janda, Zdeňka, Franc, Třešňák, Svoboda, Havránek, Kocou-rek, Volavka, Horejc
Trenér: Bohuslav Pilný, Petr Frňka
Asistent: Vlastimil Chlád, Jaroslav Havrda

5. HC Kolín – házená - muži
Úspěchy 2011: 3. místo ve II. Lize, i v sezóně 2011/2012 se pohybuje na špici soutěže
Složení družstva: Michal Sauer, Pavel Koděra, Libor Šimáně, Radek Hovorka, Radek Sauer, Pavel Prachař, Michal Pazdera, Tomáš Svoboda, Stanislav Olt, Michal Pokorný, Pavel Capouch, Rostislav Souček, David Formánek, Aleš Řebíček, David Kaisner, Luboš Malý, Marek Protiva
Trenéři: Ladislav Prachař, Václav Havlíček

6. Remerx Cycling Team Kolín – Elita/pod 23
Úspěchy 2011: 3. místo v Českém poháru MTB XCO celkově
Složení družstva: Marek Rauchfuss, Tomáš Paprstka, Filip Eberl, Tomáš Barták, Tomáš Pešek
Trenéři: Mgr. Jan Slavíček

7. SC Kolín – lední hokej - muži
Úspěchy 2011: Tým složený téměř výlučně z kolínských odchovanců se umístil v sezóně 2010/2011 v 2. hokejové lize na 3. místě, na stejné příčce byl v době uzávěrky nominace i v roce letošním
Složení družstva: Jiří Blažek, Jaroslav Brázdil, Denis Hermann, František Moravec, Martin Svoboda, Martin Barták, Václav Čtvrtečka, Jan Hanzl, Michal Minarčík, Karel Nedbal, Tomáš Pácal, Tomáš Procházka, Petr Pýcha, Tomáš Richter, Dominik Výborný, Lukáš Zet, Ondřej Cerk, Adam Herwig, Jan Hloušek, Petr Javůrek, Martin Ježek, Petr Kapička, Pavel Kubát, Josef Malý, Martin Mejzr, Petr Morkes, Pavel Musil, Lukáš Nekvasil, Jiří Pecka, Petr Pospíšil, Lukáš Skokan, Martin Vágner
Trenéři: Stanislav Bednář a Jiří Tumpach
Vedoucí: Rudolf Musílek

8. SK Draci Kolín – sledge hokej
Úspěchy 2011: 1. místo v České sledge hokejové lize – mistři ČR, obhájili titul
Složení družstva: Petr Boček, Pavel Kubeš, Jiří Raul, Richard Buhr, Michal Hron, Petr Novák, Vojtěch Buhr, Milan Najbrt, Michal Geier, Tomáš Kvoch, Petr Bejvl, Petr Hrdý, Zdeněk Šafránek, René Glier, Lukáš Štěpják, Vladimír Obořil
Trenér: Stanislav Tejkal
Vedoucí: Michal Najbrt

9. Sokol Kolín – atletika – muži
Úspěchy 2011: 2. místo v I. lize, postup do baráže o extraligu – 5. místo
Složení družstva: Tomáš Benko, Martin Chyba, Pavel Peňáz ml., Jan Čejka, Petr Peňáz, Jakub Coubal, Pavel Peňáz st., Pavel Krejča, Zdeněk Hejduk, Václav Kešner, Antonín Morávek, Matyáš Dalecký, Miroslav Král, Tomáš Sixta, Jan Bukáček, Lukáš Fikar, Lukáš Kopecký, Jiří Tůma, Zdeněk Baláček, Lukáš Kotala, Tomáš Prajsner, Miloš Auer-svald, Ondřej Čerepušťák, Lukáš Pokorný, Matěj Palán, Ondřej Kunc.
Vedoucí: Mgr. Ratislav Šedina

10. Sokol Kolín – atletika – ženy
Úspěchy 2011: 1. místo v I. lize, postup do baráže o extraligu – 2. místo a postup do extraligy
Složení družstva: Vladimíra Šíbová, Radka Janoušová, Helena Jiranová, Martina Uvizlová, Adriana Gembiczká, Kristýna Czakojová, Petra Andrejsková, Lenka Matoušková, Karolína Novotná, Lucie Maršánová, Barbora Skalníková, Žaneta Sovadínová, Klára Tučková, Petra Sotonová, Nikol Lumendová, Marie Miličková, Kamila Kleiberová, Jana Javůr-ková (H), Kateřina Jůzová, Kateřina Procházková, Marie Burešová, Linda Vondrová, Zuzana Pražáková, Eliška Auersvaldová, Jana Nevoralová, Johana Kratochvílová, Jana Minarčíková, Kateřina Kratochvílová, Nikola Siváková.
Vedoucí: Mgr. Jana Šedinová

11. Sokol Kolín – kuželky – muži
Úspěchy 2011: 4. místo ve II. kuželkářské lize mužů skupina A o jeden bod za vítězným druž-stvem soutěže
Složení družstva: Dejda Filip, Mierva Dalibor, Martin Švorba, Robert Petera, Jan Pelák, Saulich Ro-bert, Weiss Roman
Trenéři: Oldřich Lauer

12. Sokol Kolín – kuželky – ženy
Úspěchy 2011: 2. místo v Poháru České kuželkářské asociace
Složení družstva: Markéta Slavíková, Zdena Dejdová, Michaela Moravcová, Magdaléna Moravcová, Nikola Plačková, Vlasta Kohoutová st., Vlasta Kohoutová ml., Zuzana Holcmanová
Trenéři: Markéta Slavíková

13. Sokol Kolín – sportovní gymnastika – muži A
Úspěchy 2011: 3. místo v extralize družstev mužů
Složení družstva: Daniel Radovesnický, Smékal Radek, Mathias Schwab, Alexander Burtscher, David Kardoš, Michael Fussenneger
Trenéři: Jaroslav Chyba, Martin Taftl, Michal Žoha

14. Sokol Kolín – sportovní gymnastika – muži B
Úspěchy 2011: 2. místo v I. lize družstev mužů
Složení družstva: Martin Taftl, Michal Žoha, Martin Růžička, Pavel Fliedr, Ondřej Janeczko, Adam Wlodyka
Trenéři: Jaroslav Chyba

15. Sokol Kolín A - šachy
Úspěchy 2011: 5. místo ve 2 lize ČR
Složení družstva: Jirovský, Moravec Chmiel, Baláček, Brezmen, Beneš, Marek, Michálek, Kaplan, Souček
Vedoucí: Ing. Pavel Jirovský, Ing. Petr Beneš

16. VKC Kolín - korfbal
Úspěchy 2011: Mistr ČR - vítěz České korfbalové extraligy
Složení družstva: Sládek, Kubíček M., Kubíček Š., Dejdar, Milichovský, Martínek, Königsmark, Filip, Čermáková, Motáková, Břízová, Paďouková, Čejková, Königsmarková
Trenér: Radek Honzíček
Vedoucí: Tomáš Sládek st.

17. SDH Zibohlavy - požární sport
v loňském roce družstvo mužů SDH Zibohlavy suverénně vyhrálo kutnohorskou hasičskou
ligu, v osmi kolech zaznamenali 8 vítězství, vylepšili vlastní rekord této ligy a stali
se Mistry České republiky a absolutním vítězem v mezinárodní soutěži CTIF.

Družstva - mládež

1. BC Kolín – starší minižáci
Úspěchy 2011: V sezóně 2010/11 družstvo starších minižáků skončilo na 2. místě v přeboru Středočeského kraje a vybojovalo postup do Ligy U14. Skončilo na 13. místě v ČR na festivalu minižáků
Složení družstva: Ondřej Šafařík, David Bálek, Lukáš Koláčný, Filip Zahradníček, Antonín Lonek, Jan Procházka, Vojtěch Myška, Vojtěch Slavík, Vojtěch Vinduška, Jiří Kruliš, Jiří Mik-šovský, Jakub Rejfek, Vojtěch Vondráček, Vasil Kedelize, Petr Vošlajer, David Er-ban
Trenéři: Pavel Koláčný
Asistent trenéra: Václav Zahradníček

2. BC Kolín - junioři U19
Úspěchy 2011: V sezóně 2010/11 družstvo juniorů obsadilo 4. místo ve skupině B Ligy U19, postoupilo do finále této soutěže a boje o extraligu U19, kde podlehlo týmu Liberce. V době uzávěrky nominace bylo v ročníku 2011/12 na čele skupiny A Ligy U19
Složení družstva: Filip Adamec, Brian Havlín, Tomáš Hodan, Jiří Horáček, Martin Horáček, Jakub Krempaský, Filip Lapáček, Jan Lapáček, Kryštof Nemčok, Jiří Soudek
Trenér: David Musil
Asistentka: Dana Havlínová

3. BC Kolín – juniorky U19
Úspěchy 2011: V sezóně 2010/11 družstvo postoupilo do kvalifikace o postup do dorostenecké extraligy, kde po napínavém boji podlehlo 2:3 na zápasy Spartě Praha. V době uzávěrky ankety byl tým v sezóně 2011/12 na čele B skupiny dorostenecké ligy ČR.
Složení družstva: Irena Bydžovská, Kateřina Fejfarová, Markéta Francová, Daniela Hlaváčová, Veronika Klubalová, , Karolína Kočová, Eliška Křičková, Eliška Lindnerová, Kateřina Mikešková, Ivana Mikšovská, Michaela Mocová, Tereza Němečková, Hana Šafaříková, Michaela Šafranková, Adéla Šimonová.
Trenérka: Ivana Koláčná
Asistentka: Rita Fuchsová

4. Dance Club Inferno o.s. – juniorky – duo
Úspěchy 2011: Mistryně ČR v duo electric boogie, 14. místo na mistrovství světa v této disciplí-ně
Složení družstva: Tereza Křížková, Kristýna Hlásková
Trenéři: Pavel Kubát, Olga Žáková

5. Dance Club Inferno o.s. – juniorky – Zákon vítězí
Úspěchy 2011: 3. místo na mistrovství Čech, 1. místo na mistrovství středních Čech, třikrát 1. místo, jedenkrát 2. místo a jedenkrát 3. místo na tanečních soutěžích v ČR
Složení družstva: Brandejský, Březinová, Buřivalová, Černušáková, Dejmková, Gembiczká, Glanzová, Hanušová, Hlásková L., Hlásková K., Homokyová, Hrušková, Křídlová, Křížková, Kšírlová, Novotná, Pánková, Provazníková, Rohlíčková, Skalická, Štěpánková, Žiž-ková
Trenérka: Olga Žáková

6. FBC Kolín – junioři
Úspěchy 2011: Vítěz skupiny Pražské a Středočeské ligy juniorů, divize A – postup do 3. ligy juniorů
Složení družstva: Černý Vojtěch, Hejl David, Hlavatý Lukáš, Hodan Lukáš, Horák David, Chyba Martin, Jäger Filip, Kouba Tomáš, Louda Václav, Milo Michal, Novotný Petr, Radina Michal, Slabina Jakub, Strnad Michal, Valášek Vojtěch, Vavrinec Michal, Vrána Martin
Trenér: Zdeněk Milo
Vedoucí: Ladislav Zima, Petr Cícha

7. Fit Studio Arena – juniorky
Úspěchy 2011: 2. místo v Lize aerobiku ČR
Složení družstva: Nikola Krutská, Kristýna Hrušková, Andrea Pecková, Aneta Černušáková, Kristýna Kubínová, Tereza Nádvorníková, Ivana Farkašová
Trenéři: Jana Jeřábková, Veronika Cimburková

8. Fit Studio Arena – kadetky
Úspěchy 2011: 1. místo v Lize aerobiku ČR
Složení družstva: Nela Kokošková, Tereza Hukalová, Monika Firstová, Denisa Kortanová, Barbora Kořínková
Trenéři: Jana Jeřábková, Veronika Cimburková

9. FK Kolín – přípravka 2002
Úspěchy 2011: Mistři ČR přípravek ročníku 2002
Složení družstva: Daniel Bína, Lukáš Beran, Lukáš Sýkora, Denis Klas, Jakub Brdíčko, Martin Patočka, Tomáš Forman, Pavel Votava, David Zach, Dominik Hepner, Jakub Lochman, Jakub Záhora, Matouš Jelínek, Aleš Chábera, Filip Čáp, Jakub Macháček, Martin Růžek, Vojtěch Němec, David Batelka
Trenéři: Pavel Klas, Miloš Vrkota
Vedoucí: Jan Huleš

10. Klub vodních sportů – Sandberk – Předsedovy lemry - juniorky
Úspěchy 2011: 2. místo na M-ČR pramic – P5 ve vodáckém víceboji, 1. místo v Českém poháru pramic – P5 v kategorii juniorek, vítěz tří jednotlivých disciplín (sjezd, slalom, sprint)
Složení družstva: Gabriela Hrabová, Eliška Šrámková, Adéla Boumová, Nikola Zadražilová, Anna Panáčková
Trenéři: Daniel Novotný, Lukáš Pilc
Vedoucí: Pavel Šrámek, Petr Voňavka

11. Remerx Cycling Team Kolín – kadetky
Úspěchy 2011: 1. místo v celkovém hodnocení družstev v Českém poháru v cyklokrosu
Složení družstva: Jana Czecinkarová, Daniela Březinová, Elena Vaníčková
Trenéři: Michal Čepička, Mgr. Jan Slavíček

12. Remerx Cycling Team Kolín – žáci
Úspěchy 2011: 2. místo v celkovém hodnocení družstev v Českém poháru MTB XCO
Složení družstva: Pavel Křížek, Lukáš Kunt, Jonáš Březina, Jakub Nohejl, Šimon Vaníček
Trenéři: Mgr. Jan Slavíček, Michal Čepička

13. SC Kolín– lední hokej – mladší dorost
Úspěchy 2011: 3. místo v druhé nejvyšší soutěži v lize mladšího dorostu, skupina Střed
Složení družstva: Váňa, Veselý, Veselovský, Barták, Hejný, KrumpholcMarvánek, Pipek, Trněný, Zámečník, Hájek Adam, Hájek Jan, Chábera, Jaroš, Kozák, Křeček, Málek, Válek, Musil, Nedbal
Trenéři: Václav Vaněk, Václav Nedbal
Vedoucí: František Veselý, Jana Bartáková

14. SK Volejbal Kolín – minivolejbal „žlutá kategorie“
Úspěchy 2011: 2. místo ve finálovém turnaji „žluté“ kategorie na Festivalu barevného minivo-lejbalu při ME ve volejbalu v Karlových Varech v konkurenci 35 nejlepších českých týmů
Rok narození: 2003
Složení družstva: Petr Šotola, Rudolf Stieber
Trenéři: Lucie Tichá, Bob Neumann
Vedoucí: Petr Šotola


15. Sokol Kolín – atletika – starší žáci
Úspěchy 2011: 4. místo ve finále M-ČR, 3. místo v semifinále M-ČR, 2. místo v přeboru Středočes-kého kraje
Složení družstva: Lukáš Hoďboď, Mikuláš Havel, Michal Tomi, Vít Müller, Matěj Svoboda, Jiří Lietavec, David Koubský, Michal Bureš, Michal Franc, Vojtěch Herčík, Matěj Vejr, Luboš Novotný, Patrik Štaňko, Josef Hromádka, Lukáš Bečka, Štěpán Chapčák, Petr Veselý, Jan Plášil, Vojtěch Jelínek, Vítek Vejr, Lukáš Malý, Tomáš Tichý, Petr Hledík, Michal Zápotocký, Bohuslav Donát, Jakub Horníček, Vít Škréta, Martin Coubal, Dominik Havlina, Michal Hrobař, Martin Gladkov
Vedoucí: Mgr. Vlasta Šlezová, Mgr. Jitka Vaňková

16. Sokol Kolín – atletika – junioři
Úspěchy 2011: 6. místo ve finále M-ČR, 4. místo v semifinále M-ČR, 2. místo v přeboru Středočes-kého kraje
Složení družstva: Pavel Krejča, Zdeněk Baláček, Jan Moravec, Miloš Auersvald, Matyáš Dalecký, Jan Šindelář, Lukáš Pokorný, Miroslav Novotný, Zdeněk Petr, Matěj Palán, Tomáš Hanzlík, Petr Fořt, Michal Šmejda, Adam Bezucha, Jakub Rychlík, Jaroslav Weihrauch, Jiří Kunt, Jan Lonek, Tomáš Minařík, Jakub Vojáček, Jan Škoda.
Vedoucí: Mgr. Antonín Morávek

17. Sokol Kolín – atletika – juniorky
Úspěchy 2011: Bronzová medaile ve finále M-ČR, 2. místo v semifinále M-ČR, 1. místo v přeboru Středočeského kraje
Složení družstva: Lenka Matoušková, Helena Jiranová, Petra Andrejsková, Radka Janoušová, Petra Sotonová, Kristýna Czakojová, Žaneta Sovadínová, Barbora Skalníková, Johana Kratochvílová, Jana Nevoralová, Jana Gladková, Kamila Kleiberová, Karolína Novotná, Marie Miličková, Nikola Siváková, Kateřina Procházková, Kristýna Hejná, Kristýna Semerádová, Eliška Auersvaldová, Linda Vondrová, Zuzana Pražáková, Lucie Kořínková, Zuzana Muniová, Nikol Lumendová.
Vedoucí: Mgr. Jiří Tuček

18. Sokol Kolín – atletika – štafeta juniorek a dorostenek
Úspěchy 2011: Bronzové medaile ze štafety na 4x400 m na M-ČR žen v hale, na M-ČR žen 22 let a na M-ČR dorostenek na dráze a bronzová medaile ze štafety na 4x200 m na M-ČR dorostenek v hale
Složení družstva: Helena Jiranová, Nikol Lumendová, Karolína Novotná, Petra Sotonová, Žaneta So-vadínová, Michaela Žižková
Trenéři: Ivan Karger, Květoslav Pařík, Mgr. Vlasta Šlezová, Mgr. Jiří Tuček

19. Sokol Kolín – kuželky – družstvo dorostenek
Úspěchy 2011: Vítězky přeboru Středočeského kraje
Složení družstva: Kohoutová Vlasta ml.,Vacková Jitka, Plačková Sára
Trenéři: Zdeněk Holcman

20. TK CrossDance Kolín – juniorský dívčí tým
Úspěchy 2011: Mistryně světa v synchro dance, vicemistryně světa ve special couple dance formaci a v latino show formaci, finalistky MS v latino show small groups – vše na MS v Liberci. Vicemistryně ČR v synchro dance a special couple dance formaci a 2. vicemistryně ČR v latino show formaci
Složení družstva: Žaneta Zborníková, Kateřina Weisserová, Anna Nemčoková, Dominika Kozáková, Aneta Čechová, Barbora Kvapilová, Magdalena Bartošová
Trenér: Vladimír Vidner, Naďa Eretová

21. VKC Kolín – korfbal – dorost
Úspěchy 2011: Mistr ČR – vítěz České dorostenecké korfbalové extraligy
Složení družstva: Štěpán Kubíček, Tereza Paďouková, Denisa Čejková, Kateřina Tvrdíková, Miroslava Schifflerová, Šárka Žáčková, Dan Dousek, Jakub Kolíčný, Jakub Novotný, Jakub Slí-žek
Trenér: Milan Čejka, Matěj Kubíček
Vedoucí: Tomáš Sládek st.