Nejmladší účastnice zvítězila s přehledem, působila bezprostředně, což coby zpěvačka a kytaristka folkové kapely a občasná vystupující na kolínských pódiích má i při svém mládí zažité. První vicemiss se stala Tereza Matějková mající za sebou kariéru mažoretky ve skupině Srdíčko i současnou v hip hopové taneční skupině, což také předvedla ve volné disciplíně.

Porota, v níž zasedli šéfové sponzorských firem, novin či redaktor rádia i radní Pavlína Havlíková na druhou vicemiss vybrala Denisu Kortánovou, nejvíce textových zpráv obdržela a tudíž cenu sympatie si odnesla Michaela Skoupá. Dívky se v úvodu večera krátce představily, absolvovaly rozhovor s moderátorem a předvedly volnou disciplínu, v níž většina sáhla k tanci, nechyběl ale ani box či hra na příčnou flétnu, vítězka zahrála a zazpívala písničku od kapely Čechomor. Tradiční promenádu v plavkách nahradila přehlídka společenských šatů.

close Finálový večer Miss Kolínska 2017 info Zdroj: Zdeněk Hejduk zoom_in Finálový večer Miss Kolínska 2017
Autor: Zdeněk Hejduk

Příjemný večer, který sledovalo ne zcela zaplněné hlediště divadla, ozvláštnilo vystoupení hip hopové skupiny Freaks Crew, taneční CrossDance či loňské vítězky Martiny Kamenické s partnerem, lesk mu dodal rozhovor s bývalou moderátorkou kolínských soutěží i účastnicí celostátní soutěže Miss, rosničky a manželky slavného hokejisty Petry Eliáš Volákové. Jako tradičně soutěž pořádala agentura Colin Agency Gabriely Šubotnikové, vítězka si kromě jiných cen odnesla i zájezd do Paříže se vstupenkou do tamního Disneylandu.

„Byl to neskutečný zážitek. Když jsem zákulisí pobíhala a měnila šaty, málem jsem zkolabovala, ale moc mě to bavilo. Největší poděkování patří Gabriele Šubotníkové,“ shrnula vítězka své pocity po soutěži. O své budoucnosti zatím nemá jasno: „Přemýšlím, že bych šla studovat obor, který se nějak dotýká komunikace s lidmi, samozřejmě mě baví i kytara a zpěv. O modelingu nepřemýšlím,“ dodala vzápětí.