V úvodu opravdu přišli protagonisté s kufry mezi sedícími především návštěvnicemi, protože jako tradičně při těchto produkcích, mužů v publiku bylo pomálu, a imitovali populární český film.

Bez účasti celebrit počínaje Helenou Vondráčkovu přes Hanu Zagorovou a Evu Pilarovou, které si vyměnily své písničky až třeba po Madonnu nebo Boney M., by to samozřejmě nešlo, došlo i na ukázku z Troškova filmu Slunce, seno, erotika, jehož část se také odehrála u moře.

Pochopitelně nemohla chybět ani populární dvojice řidičů Karel a Karel a jejich etuda s podšálky. Honza, jeden z účinkujících, který přesně ten den slavil narozeniny, dostal od svých kolegů kytici květin přímo na pódiu.
„Se zbrusu novým pořadem přijedeme desátého dubna, vstupenky se začnou prodávat už dneska," lákal moderátor celého večera Láďa.
„Neděle jako hrací den se nakonec osvědčila, přišlo za poslední dobu nejvíc lidí a atmosféra byla perfektní, bezvadné pro nás bylo také molo, které nám tu pořadatelé postavili," chválil původně Kolíňák Lukáš Čepelák. V závěru se všichni účinkující postavili na chodbu a ochotně pózovali zájemcům o společnou fotografii.⋌