Jejich prvním veřejným vystoupením bylo předtančení na věnečku v Městském společenském domě v Kolíně 15. prosince, kdy předvedli s velkým úspěchem ukázky latinskoamerických tanců. Od začátku roku se začali připravovat na sólovou soutěžní dráhu. První soutěží byl 4. února Memoriál Bohuslava Matiáše v Zámecké, kde soutěžili v kategorii Hobby – dospělí a získali 1. místo.

Od 24. února jsou registrováni v kategorii Junioři II D Latina a účastní se pravidelně postupových soutěží v celé republice. Jejich cíl je zcela jasný – dosáhnout v rekordním čase vyšší taneční třídy, tj. kategorie C. A to i navzdory tomu, že dle dlouhodobých statistik trvá přestup několik měsíců či let.

ritériem pro postup je 200 získaných bodů a 5F (finále). O tom, že to myslí vážně, svědčí jejich dosavadní úspěchy: 11. března 1. místo na soutěži v Jičíně, Cena Manky, Rumcajse a Cipíska, 24. března 1. místo v Hradci Králové, Jarní cena TŠ Krok, 31. března 2. místo v Nymburce, Nymburská pečeť, 14. dubna 1. místo v Liberci, Jarní cena, 1. místo v Kladně – Vesna Cup 2007.

V současné době mají na svém kontě již 161 bodů a 5F a těší se na soutěž v Kladně. Jako výhru v postupové soutěži se získali účast na individuálním tréninku u mistryně světa v latinskoamerických tancích Evy Bartůňkové v Praze.