Vystavovateli je na 70 významných podniků a firem Kolínska, které široké veřejnosti předvedou své produkty a služby. Kromě nich se budou o přízeň občanů ucházet banky, pojišťovny, finanční poradci a mobilní operátoři. S informacemi a poradenstvím na akci dorazí i CzechInvest, projektoví manažeři a informační stánek Evropské unie, kteří by měli veřejnosti a také zástupcům podnikatelských subjektů zprostředkovat cenné rady ohledně dotací z unie, ozřejmit působení České republiky v Evropském společenství a umožnit kontakty na potřebné evropské instituce.

Plocha Karlova náměstí bude patřit výrobcům a prodejcům automobilů, jejich doplňků a dalším auto-moto expozicím. Na pódiu náměstí bude již od rána až do odpoledních hodin probíhat doprovodný kulturní program, kdy se zde například s pásmem představí vítězové dětských uměleckých soutěží, hip hop tanečníci a pro děti jsou připraveny soutěže o ceny s rádiem Kiss Delta. „Okresní hospodářská komora nezapomněla ani na teeagery, kterým bude patřit závěrečné dění akce.

Na pódiu Karlova náměstí pro ně tady od 15 hod. vystoupí vycházející hvězda zboŽska a již stálice v jejich přehrávačích Medvěd 009 a Jaksi Taksi,“ připomněla Denisa Bílá z produkční agentury.

Vstup na Kolínskou všeobecnou výstavu i doprovodné kulturní akce je pro všechny návštěvníky zdarma.