Policisté zjistili, že prostřednictvím pošty byla do místa trvalého bydliště ženy doručena zásilka, která obsahovala její občanský průkaz. Kriminalisté vědí, že zásilka byla vhozená do jedné z poštovních schránek v Kolíně a to v období od 16.00 hodin pátku 21. března do pondělí 24. března do 17.15 hodin.


Policisté proto žádají osobu, která doklad totožnosti pohřešované nalezla a odeslala jej do jejího trvalého bydliště, aby se přihlásila na linku 158 a poskytla informace, které jsou pro vyšetřovatele důležité.
Když byla pohřešovaná žena spatřená naposledy, měla na sobě černou bundu, modré riflové kalhoty a vysoké kozačky černé barvy.


Doposud policisté nezjistili, že by byla pohřešovaná v nějakém zdravotnickém zařízení a o jejím pohybu nemají zprávy ani osoby, se kterými byla ještě do nedávna v kontaktu. Podle policistů není vyloučeno, že se žena stala obětí trestné činnosti nebo nějaké nešťastné události.


Pohřešovaná žena má hubenou postavu, plavé rovné vlasy a modré oči. Vysoká je 172 až 175 centimetrů. Pokud jste ji viděli volejte na linku 158.