U místního rybníka Benešák měli svůj program připravený vodáci. Po vodě se každý mohl svézt na pirátské lodi nebo si na břehu poslechnout živou kapelu a občerstvit se. U hasičů si bylo možné prohlédnout všechnu techniku a pro děti byl připraven dětský den. Pro ně zde také byly pouťové atrakce, na kterých bylo neustále plno.

Další program se odehrával v evangelickém kostele či v knihovně. Od pravého poledne bylo možné navštívit pečeckou vodárnu, na kterou vede 183 schodů a je z ní daleký výhled. Den otevřených dveří se konal v místní základní škole.

Dalším velkým stanovištěm byla výstava železničních modelů. Jak uvedl v rozhovoru hlavní pořadatel František Dvořáček, na výstavě je možné vidět 50 kolejišť a přes 1000 provozuschopných modelů. Modelařině se věnuje 53 let a ve spolku má 55 členů z toho 15 dětí. Mezi všemi stanovišti jezdil zdarma po celý den vláček. Večer se na pódiu na náměstí představily kapely Kouba Band, Sendwich, Smažený řízek, Perutě, Petr Kalandra Memory Band a na závěr Telegraf.