Již tuto sobotu (20. 5.) bude obchodní centrum Futurum Kolín plné hvězd. Zábavným programem provede Hanka Mašlíková, známá a oblíbená moderátorka. V 17.00 odstartují nákupy se speciálními slevami. „Pro návštěvníky máme připravenou speciální slevovou kartu do 27 obchodů. Slevy platí pouze od 17.00 do 21.00. Přijďte k nám, nakupujte a bavte se", zve do obchodního centra marketingový manager Petr Bidzilia.

V sedm hodin večer vystoupí známý sympaťák, jeden z nejlepších tanečníků Marek Dědík. Umíte tančit jive, oblíbený latinskoamerický tanec? Přijďte se podívat na profesionální taneční vystoupení a autogramiádu Marka Dědíka, kterého znáte z TV soutěže. Následovat bude hudební vystoupení Romana Vojtka. Hity z muzikálů Pomáda, Horečka sobotní noci nebo třeba Hříšný tanec vám zpříjemní čas strávený při nákupech. Na Romana Vojtka se můžete těšit v 19.30 a poté bude následovat autogramiáda.

„Ale to není vše. Pro naše návštěvníky jsme si připravili soutěž o televizi v hodnotě 20.000 Kč a další zajímavé ceny. A jak můžete tyto výhry získat? Každý návštěvník, který tento den nakoupí v našem obchodním centru Futurum Kolín, obdrží hrací žeton a tak se může zapojit do soutěže", dodává Bidzilia.

Pro prvních tisíc návštěvníků bude připraven welcome drink a dezert. Návštěvníci budou moci zkusit štěstí i v ruletě. Bude připravený bar s chutnými koktejly a zábavný fotokoutek.

Tuto sobotu nesmíte v obchodním centru Futurum Kolín chybět. Užijte si příjemný večer ve společnosti hvězd, nakupujte a bavte se. Těšíme se na vás.