Na Kolínsku nyní řidiči seženou Natural 95 v průměru za 30,37 koruny za litr. Ještě na počátku měsíce přitom ceny nepřekračovaly psychologickou hranici třiceti korun.
Řidiči, kteří do svých aut tankují naftu si ještě připlatí.Ti totiž zaplatí za litr této pohonné hmoty ještě o třináct haléřů více. Litr dieselu na Kolínsku v současné době lze pořídit v průměru za 30,50 koruny.

Kutnohorsko je levnější

Na Kutnohorsku je sice oproti Kolínsku o něco levněji, přesto se již i v této oblasti ceny vyšplhaly nad třicet korun. Nejprodávanější benzin stojí 30,06 koruny za litr.Naftu pak kutnohorští řidiči pořídí za 30, 29 koruny za litr.Vyšší ceny jsou na Nymbursku. Tady si lidé pořídí litr Naturalu 95 za 30, 52 koruny. O dvanáct haléřů více pak zaplatí za litr pohonné hmoty ti, kteří do svého plechového miláčka budou tankovat naftu. Litr dieselu je totiž v okolí Nymburka k sehnání v průměru za 30,64 koruny.

Nejdražší benzin má Benešovsko

Nejdražší benzin v kraji se prodává stále na Benešovsku, průměrně za 32,12 koruny za litr.
Nejlevnější benzin je na Rakovnicku, kde ho řidiči natankují za 29,80 koruny za litr. Pod třiceti korunami za litr je benzin také na Mělnicku a Příbramsku. I tady se však cena již výrazně blíží k třicetikorunové hranici.
Nafta je nejdražší také na Benešovsku, litr tam stojí 32,53 koruny. I nejlevnější naftu řidiči natankují na Rakovnicku, průměrně za třicet korun.
Ceny pohonných hmot ve středních Čechách v uplynulém týdnu opět stouply. Benzin Natural 95 o 19 haléřů na 30,52 koruny za litr a nafta o 29 haléřů na 30,73 koruny za litr.
Ceny pohonných hmot ve středních Čechách jsou mírně vyšší, než je celostátní průměr. Řidiči v Česku natankují benzin v průměru za 30,38 koruny a naftu za 30,58 koruny za litr. ⋌