Welcome drinkem hosty přivítají přímo majitelé zámku, chybět nebude houslové vystoupení Miroslava Ambroše, absolutního vítěze mezinárodní soutěže Du Prix des Jeunes Talents Européens de Musique Classique v Marseille, v doprovodu klavíru profesorky pražské konzervatoře Zuzany Ambrošové. Připravena je soutěž o nejhezčí masku, degustace vín ani bohatá tombola. Pro potěchu chuťových smyslů se budou servírovat speciality, které se podávaly na šlechtických dvorech převážně 16. až 19. století.

Během karnevalu si bude moci prohlédnout expozici sochařských děl Kryštofa Hoška, který se ve své tvorbě věnuje primárně figurativním motivům. Vaše oči se potěší i pohledem na kouzelné obrazy české malířky Zuzany Křovákové, jež promluví barevnou výtvarnou řečí hovořící o radosti, síle srdce, tajemství duše, hlubinách lidského nitra.

Během večera bude k dispozici také fotograf, který zachytí neopakovatelnou zámeckou chvíli, ve které se budete cítit jako královna či král.

Vstupné na akci je tisíc korun, dress codem samozřejmě masky a kostýmy. Pro kostýmy světoznámých osobností, umělců, politiků, kteří tvořili dějiny, sleva dvě stě korun.

Vzhledem k velkému zájmu je vhodné, ba co téměř nutné udělat si na zámecký karneval rezervaci.