Poříčany – Dětský maškarní bál začíná v sobotu ve 14.00 hodin v sokolovně. Příchozí se mohou těšit na dětskou show s panem Vosou či výrobu zvířátek z papírových ruliček. Ve 20.30 hodin naváže maškarní zábava pro dospělé se skupinou Bumerang.

Svojšice – Obecní úřad Svojšice zve na dětský karneval, který odstartuje v sobotu v 15.00 hodin v myslivně v Bošicích.Velký Osek – V sobotu od 14 do 16 hodin se na sále Dělnického domu mohou děti vydovádět na dětském karnevalu.

Vyžlovka – Dětský karneval s hudbou ve stylu disco se uskuteční v neděli od 14 hodin v hotelu Praha.Ratenice – Dětský karneval si užijí také ratenické děti. V maskách si zařádí v neděli od 15.00 hodin v pohostinství U Kratochvílů.

Radim – Tancování s kovboji, kovbojské soutěže a spoustu další zábavy si užijí Radimští v neděli na maškarním karnevalu „Na divokém západě“. Akce začíná v 15.00 hodin v kulturním domě.

Přistoupim – Dětský maškarní karneval se odehraje v neděli 26. března od 15 hodin. Na programu je soutěž masek, dětská výherní tombola a DJ Veselá HUBA.