V pátek se musejí obejít bez elektřiny

Bečváry – Nezbytné práce na zařízení distribuční soustavy jsou důvodem k přerušení dodávky elektřiny v nové zástavbě k lesu. Přerušení dodávky proudu se týká i bytovek. Lidé se bez elektrického proudu budou muset obejít od půl osmé do půl čtvrté.

V Kozojedech budou zasedat zastupitelé

Kozojedy – Již dneska od 18.00 hodin mají možnost občané Kozojed zajít na veřejné zasedání zastupitelstva. Řešit se zde bude například rozpočtový výhled až do roku 2015, ale také například úprava ceny svozu odpadu či nájmu na lesních pozemcích.

Práce budou hotové nejpozději v pátek

Louňovice – Od pondělí nejpozději do pátku budou v Soví ulici v křížení s ulicí Polní uskutečňovány práce na výměně plastové přečerpávací jímky u splaškové kanalizace za jímku betonovou. U dosavadní plastové jímky došlo vinou vysoké hladiny spodní vody k deformaci dna a stěn tak, že hrozí její destrukce. Tím by došlo k ohrožení provozu kanalizace.

Viděli jste dopravní nehodu? Pomozte policii s pátráním

Hradešín -  Šestého prosince po jedenácté hodině dopoledne došlo mezi obcemi Hradešín a Masojedy k dopravní nehodě. Dosud neznámý řidič Škody Felicie modré barvy jel od obce Hradešín směrem na obec Masojedy. Na silnici, která byla pokryta vrstvou sněhu dostal smyk, nezvládl řízení a následně přejel do protisměru. Tam levou boční částí svého automobilu narazil do autobusu veřejné hromadné dopravy. Řidič osobního automobilu z msta nehody ujel. Policie proto žádá o pomoc širokou veřejnost. Víte, kdo řídil auto? Znáte poznávací značku Škody Felicia? Byli jste v danou dobu na místě nehody? Policie hledá svědky této dopravní nehody, kteří by mohli poskytnout registrační značku vozidla Škoda Felicia modré barvy. Kdo ví, o jaký automobil se jednalo, případně zná majitele, nechť se přihlásí na telefonní číslo 158 nebo na 974 874 250.

Lstí okradli seniory

Zásmuky -  Muž a žena se vydávali za pracovníky elektrorozvodných závodů a tak se dostali do rodinného domu. Majitelům řekli, že jim jdou vrátit přeplatek 1000 korun. Měli však pětitisícovou bankovku. Tu si nechali rozměnit a seniorům vzali ještě další hotovost, hodinky a klíče. Celkově v hodnotě vyšší než třináct tisíc korun. Ženě bylo asi 30 až 35 let, měla tmavou pleť, tmavé vlasy, bílou čepice, muž byl asi čtyřicetiletý, bílé pleti, silnější postavy a měl kšiltovku. Víte o koho šlo? Volejte na linku 158.