Přihlásit se mohou všechny slečny narozené v letech 1987 - 1995. Pokud tedy splňujete výše uvedené podmínky, najděte odvahu a neváhejte zaslat vyplněnou přihlášku spolu se svou fotografií na adresu Colin Agency, Za Špýcharem 312, 281 25 Konárovice, případně e-mailem na adresu misskolinska@volny.cz.

Uzávěrka přihlášek do 10. ročníku Miss Kolínska je 19. září tohoto roku.

A jak se do samotné soutěže dostat?

Uchazečky mají možnost zaslat vyplněnou přihlášku spolu se svou aktuální fotografií na výše uvedené kontakty. Pořádající agentura poté z obdržených přihlášek a fotografií vybere dívky postupující do 2. kola – neveřejného semifinále pouze za účasti porotců.

Neveřejné semifinále se pak uskuteční v sobotu 2. října. Vybrané dívky budou přizvány dopisem od pořádající agentury. V tomto neveřejném semifinále se dívky představí porotě, popovídají si o svých zálibách, studiu a budoucích plánech. Porota závěrem semifinále vybere 10 postupujících dívek do veřejného finále a 2 náhradní finalistky.

To není vše. Každý zájemce bude mít možnost zúčastnit se volby Miss Sympatie. Bližší informace, včetně způsobu hlasování, budou zveřejněny na webových stránkách v průběhu soutěže. Dívka s největším počtem obdržených hlasů bude vyhlášena během finálového večera a získá tak titul „Miss Sympatie Kolínska 2010“ a mnoho zajímavých cen.

A jdeme do finále. Během slavnostního finálového večera 26. listopadu v Městském divadle v Kolíně se desítka vybraných dívek utká o titul „Miss Kolínska 2010“ v následujících soutěžních disciplínách:
1) Módní přehlídka a představení finalistek
2) Rozhovor s moderátorem na základě vylosovaných otázek
3) Volná disciplína
4) Promenáda v plavkách

Nejen vítězka, ale i další finalistky mají možnost získat spoustu zajímavých cen a skvělých životních zážitků. Přijďte i Vy podpořit krásné dívky a ocenit jejich odvahu a snahu dne 26. listopadu 2010 v 19.30hod. do Městského divadla v Kolíně. Vstupenky bude možné zakoupit v předprodeji v Městském divadle v Kolíně od 15. října.