„Ani nedokážu popsat svoji reakci, když mě vyhlásili. Vůbec jsem to nečekala. Měla jsem zatměno před očima, skoro nevím, kdo mi co předával, co se dělo okolo mě. Nedokážu to popsat, byl to zázrak z nebe. Děkuji za to,“ řekla Deníku Nikola Kokyová, nová Miss České republiky.

Oslavu chystá s rodinou a nejbližšími, kteří ji od března, co soutěž začala, podporovali. „Posílali mi energii a věřili ve mně,“ vyprávěla Nikola Kokyová. Oslava ale prý nijak bujará nebude.

A jaké má další plány? „Ani nevím, co se v nejbližší době bude dít. Samozřejmě se do toho titulu chci ponořit naplno a naplánovat si příští rok co nejlepší, a posunout soutěž o úroveň výš,“ zamyslela se. „Doufám, že mi titul otevře dveře do modelingu, že se dostanu na módní přehlídky, seznámím se se zajímavými lidmi a návrháři. Těším se na to,“ dodala.

Co říká na úspěch své dcery, jsme se zeptali také jejího otce Cyrila Kokyho. „Moc nadšený jsem ze soutěže nebyl, stálo jí to hodně času. Ale co by otec pro jedinou dceru neudělal, gratuluji ji, je to pěkný úspěch,“ řekl do telefonu.

Už nyní má ale pro dceru další metu, které musí dosáhnout. „Další úspěch pro mě bude, když přinese diplom z univerzity, kterou studuje,“ smál se.