Proto se klání uskutečnilo ve stejných prostorách až první listopadovou sobotu, a i když byl sál tentokrát zaplněn méně než jindy, nakonec se odehrálo podle stejného zavedeného scénáře. A ani výsledky se od jiných let příliš nelišily.

V luštění křížovek se v kategorii A zúčastnilo celkem šest týmů, z nichž zvítězili Ostraváci, před Kabrňáky I a týmem nazvaným Hanáci. Ve skupině B soutěžilo osm týmů a zlatou medaili si odvezl tým Jihočech, který se umístil před Hutníčkem a Doubravákem. Místní kolínský Jarabáček byl sedmý.

Ze setkání sběratelů v Kolíně 6. listopadu 2021.
Nabízející sběratelé měli tentokrát na setkání přesilovku

V hlavním turnaji hádanek si zlaté medaile a finanční odměnu odvezli Ostraváci, stříbro Kabrňáci z Brna a o bronzovou příčku a finanční částku se rozdělily shodně týmy Hanáci a Podskaláci, ve vedlejším turnaji pak první místa obsadily týmy Hutníček, Rychtáři a Jihočech, Jarabáček se s Doubravákem dělil o páté až šesté místo.

Turnaj se tradičně odehrával za podpory městského úřadu. Chytré hádankářské hlavy z celé republiky by se v Kolíně měly sejít v příštím roce opět v tradičním květnu.