Úřední hodiny budou prodloužené od 21. března do 1. dubna ve všech pracovních dnech. Pracovníci budou k dispozici do 18.00 hodin.
„Pokladna Územního pracoviště v Kolíně bude otevřena od 21. března do 1. dubna v době od 8.00 – 11.30 hodin a od 12.30 – 15.30 hodin," řekla Iva Mlejnková, vedoucí oddělení sekretariátu. Podle jejích slov pokladna na Územním pracovišti v Českém Brodě není určena pro platbu daní a pro tento účel není v provozu, lze využít pokladnu v Kolíně nebo „daňovou složenku"

Tu prý zavádí finanční správa od 1. března tohoto roku. Daňová složenka by měla být k dispozici na všech pobočkách České pošty a na pracovištích finančních úřadů.

Jejím prostřednictvím budou moci občané zaplatit i daň z příjmu fyzických osob, a to bez úhrady ceny platební transakce, tedy zdarma.
Stejně jako v minulých letech, také letos vyjedou pracovníci finančního úřadu do měst a obcí na Kolínsku, aby pomohli lidem vyplnit daňová přiznání.
Úředníci budou k dispozici na městském úřadě v Pečkách, v zasedací místnosti v Zásmukách i na kouřimském městském úřadě. Přijedou také do Starého Kolína nebo do Týnce nad Labem.