Uvidí Bezva ženskou na krku

Kostelec n. Č. l. – Letní kino míří do Kostelce. Na fotbalovém hřišti Na Americe se bude v sobotu 29. července promítat česká komedie Bezva ženská na krku. Začátek promítání je naplánovaný po setmění. Film tak začne pravděpodobně v 21.30 hodin. Otevřeno však bude již od 20.30 hodin.

Kouřim nabízí hudbu i filmy

Kouřim – V rámci Kouřimského filmového léta jsou dnes všichni Kouřimáci zvaní na promítání filmu Řachanda. Film začne ve 21.30 hodin. Ještě předtím však na návštěvníky čeká hudební program, o který se tentokrát postará hudební dvojice Kašpar a Holoubek. Od 19 hodin zahrají písničky napříč všemi žánry. K dispozici po celý den je také Galerie Pod stanem.

Mladí rybáři do 15 let si zasoutěží v sobotu

Konojedy – Dětští rybáři se utkají o hodnotné ceny v sobotu 29. července na rybníku pod vsí. Registrace účastníků začíná v 6.15 hodin, samotné závody odstartují v 7.00 hodin. Vyhlášení výsledků je naplánované na 13.00 hodin.

Vyřazené knihy nabídnou na úřadě dalším zájemcům

Konárovice – Burza vyřazených knih se uskuteční v úterý 1. srpna od 13.00 do 15.30 hodin v místní knihovně na obecním úřadě burza vyřazených knih.Již nepotřebné knihy si můžete po domluvě vybrat i v jiný den, cena jednoho svazku je symbolických 5,- Kč.

Radim Šoch zavítá do Ždánic

Ždánice – Kouzelnické představení kouzelníka Radima Šocha se uskuteční v sobotu od 17 hodin v restauraci Pod Panákem. Radim Šoch vystupuje již od roku 1994 a je držitelem několika cen za jevištní magii a mikromagii. V jeho pořadu ve stylu „One men show“ plného gagů není o humor nouze a diváci jsou zapojováni do představení. Jako první kouzelník v Evropě předvedl iluzi, kdy kouzelníkovi spadne hlava k pasu, a to přímo na parketu v blízkosti diváků.

Skupina Benefit potěší své příznivce na hřišti

Krakovany – Skupina Benefit vystoupí v sobotu 29. července na letním parketu na krakovanském hřišti. Občerstvení zajištěno.