Žena se rozzuřila na městském úřadu

Zřejmě si chtěla ulevit od vnitřního napětí. Jedině tak si lze vysvětlit, proč si jistá žena z Kolína chtěla zanadávat na oddělení občanských průkazů a cestovních dokladů kolínského městského úřadu. Mluvčí kolínských strážníků Helena Honkiszová uvedla, že na chování ženy si stěžovali ostatní návštěvníci úřadu, kteří strážníky zavolali. „Po příjezdu na místo strážníci ženu ztotožnili a vykázali z tohoto prostoru," řekla Helena Honkiszová. Co však bylo důvodem rozhořčení problémové ženy, zůstává stále záhadou.

Odkryl kanál a utekl

Zřejmě nějaký „dobrák" se rozhodl pro přípravu improvizované pasti, která by však mohla někomu hodně ublížit. Odkryl totiž kanál a utekl. „Na linku 156 bylo přijato oznámení od občana, který uvedl, že u staré lávky směrem na Kmochův ostrov je odkrytý kanál. Strážníci se dostavili na místo a poklop kanálu posunuli zpět na místo. Zabránili tak případné situaci, kdy mohlo dojít k úrazu chodců," řekla Helena Honkiszová.

Štěstí mu nepřálo

Jako velmi nesnadný by se dal popsat večer jistého muže, kterému ten den štěstí nepřálo. „Ve večerních hodinách byla přijata telefonická stížnost od ostrahy Českých drah ohledně pomočeného opilého muže, který se zde povaloval na hale a nereagoval na výzvu k opuštění místa," řekla Helena Honkiszová. Strážníci na místo přijeli a podle jejích slov byl muž ve stavu, kdy by svým jednáním mohl být nebezpečný nejen sobě, ale i svému okolí. Zda byla moč tímto nebezpečím, nebo se muž projevoval ještě jinak, však policejní zpráva už neuvádí. „Muž z okresu Havlíčkův Brod byl vyšetřen přivolaným lékařem a poté umístěn na protialkoholní záchytnou stanici k odeznění intoxikace," dodala mluvčí.