Spadl paraglidista, hlásili policistům

Stříbrná Skalice – Policie. Vrtulník. Záchranka. Hasiči. Skoro celý integrovaný záchranný systém byl téměř zmobilizovaný.

Policisté totiž dostali okolo osmé večer zprávu o paraglidistovi, který se podle jednoho svědka měl zřítit do stromořadí a dále spadnout na tvrdou zem.
Okamžitě vyletěl vrtulník, paraglidistu se mu ale do půlnoci nepodařilo najít. Vypadalo to, jako by muži nakonec narostla křídla a on spokojeně odletěl. To ale není příliš daleko od pravdy. Ukázalo se totiž, že celou situaci viděl ještě jeden svědek.

Ten tvrdil, že paraglidista skutečně klouzal po obloze, až doletěl nebezpečně nízko nad stromy, ale jako zázrakem se mu podařilo znovu nabrat výšku a dostat se tak ze smrtelného nebezpečí. „Viděl jsem to z lepšího úhlu,“ vysvětloval svědek svoji teorii.

Ikarův pád se tedy naštěstí neopakoval, paraglidista dál křižuje nebesa bez újmy na zdraví.

Narazil do stojících aut, zůstal na střeše


Týnec nad Labem – Nepřizpůsobil jízdu svým schopnostem. A ještě k tomu nadýchal 1, 46 promile alkoholu.
A aby toho nebylo málo, tak po tom všem ještě způsobil dopravní nehodu. Svědci dopravního karambolu v ulici Sadová v Týnci nad Labem asi nevěřili svým vlastním očím, když muž se svým vozidlem Škoda Octavia vjel zničehonic mimo vozovku.

Tam podobně jako tank svébytně narazil do řady zaparkovaných vozidel, po takovém nárazu se řidič katapultoval i s vozem do vzduchu a přetočil se na střechu, kde v této poloze zůstal.

Podle našich informací muž utrpěl otřes mozku a musel být převezen do kolínské nemocnice na lékařské ošetření.

Následky jeho řádění vyčíslili policisté na devadesát tisíc korun. Muž čelí obvinění z ohrožení pod vlivem návykové látky. Pokud mu bude prokázána vina, může jít za mříže až na jeden rok.

Způsobil nehodu, z místa nehody ale zmizel

Kolín – To se řidičovi tedy povedlo. Místo toho, aby přiznal chybu, tak zmizel z místa činu. V půl páté odpoledne se v ulici Táboritská stala nehoda.
Dvaapadesátiletý řidič ve vozidle Peugeot stál na křižovatce, blikal a chystal se odbočit doleva.

Asi ho v tu chvíli velmi překvapilo, když ucítil a uslyšel náraz.

Stal se totiž účastníkem nehody, aniž by šlápl na pedál.

Nezjištěný řidič vozidla Škoda Felicia pravděpodobně přehlédl, že se muž chystá odbočit, předjel ho a v tu chvíli se obě vozidla srazila.

Řidič vozu Felicia si uvědomil, co se stalo, ale už necítil potřebu, aby na místě nehody počkal. Šlápl na plyn a zmizel v dáli.

Škoda na vozidle Peugeot byla policisty vyčíslena na deset tisíc korun, majitel vozu zraněn nebyl.