Na ulici se válely stříkačky i léky
Kolín – Nejen injekční stříkačky, ale také léky a další pomůcky k nitrožilní aplikaci našla obyvatelka města na chodníku na Zálabí u podchodu u Soji. Zavolala na městskou policii a strážníci infekční materiál odklidili. Nešlo v poslední době o jediný případ. Infekční materiál museli strážníci podle mluvčí Heleny Honkiszové uklízet také z ulice Krčínova. „Strážníci přijali oznámení také ohledně injekční stříkačky, kterou narkoman odhodil v prostoru u nového mostu,“ uvedla ještě Honksizová. I z tohoto místa strážníci injekční stříkačku odklidili do sběrného boxu.Kvůli zboží za tři dostala pokutu
Kolín – Několik šroubků do dřeva jejichž hodnota byla tři koruny ukradla žena z Havlíčkobrodska v obchodním centru. Chytili ji zaměstnanci a na místě ji byla městskými strážníky uložená bloková pokuta. Krádež se ji rozhodně nevyplatila.

Hlasitá hudba rušila noční klid
Kolín – V Zahradní ulici byl ještě hodinu po půlnoci slyšet hluk a hlasitá hudba. Jeden z obyvatel slavil narozeniny. Kolínští strážníci upozornili na pokročilou dobu a na dopad v případě opakování rušení nočního klidu.

Rozsypané láhve ležely na silnici
Kolín – Rozbité láhve od piva, nápoje v PET láhvích a přepravky zasahovaly do vozovky v Ovčárecké ulici. Když na místo přijeli strážníci situaci řešit, přijela na místo dodávka, jejíž řidič rozsypaný náklad uklidil.