Kostelečtí svezou plasty i papír

Kostelec n. Č. l. – Svoz plastů a papíru je ve městě naplánovaný na příští týden. Ve středu 31. srpna budou odvezené žluté či oranžové pytle s plasty, které je třeba vyndat nejpozději v 7.00 hodin. O den později, tedy 1. září pak budou svezeny modré pytle nebo volně svázané balíky papíru. Také papír je třeba vyndat před domy nejpozději v 7.00 hodin.

Noste nové věci do obchůdku

Kouřim – Lidé mohou stále ještě nosit věci do Pohádkového obchůdku. Ten se bude konat sedmým rokem při akci Putování s pohádkou. To se koná v sobotu. Věci lze nosit do informačního centra, do pokladny radnice, do klubovny Rodinného centra Knoflíček v pracovní dny nebo ještě v sobotu od 8.00 hodin do 9.00 hodin do technického dvora. Výtěžek z prodeje v obchůdku je vždy věnovaný na nákup dárečků pro děti, které se Putování s pohádkou účastní.

Malotičtí se sejdou v Domečku

Malotice – Žádost o finanční příspěvek na činnost terénní služby rané péče budou zastupitelé obce probírat na zasedání, které je naplánované na pondělí 29. srpna. Konat se bude tentokrát ve Lhotkách v Domečku od 19.00 hodin. Hovořit se bude také o pokácení stromů a poskytnutí příspěvku na čistírnu odpadních vod.