Sportovní klub má valnou hromadu

Kostelec n. Č. l. – Na řádnou valnou hromadu zve Sportovní klub Kostelec nad Černými lesy všechny své členy. Akce se uskuteční v sobotu 20. února od 16.00 hodin Na Americe. Nejprve se budou volit komise, poté dojde na zprávy činnosti klubu. Hovořit se bude samozřejmě také o rozpočtu klubu na tento rok, budou se měnit stanovy a dojde také na zprávu revizní komise. Chybět nebude ani diskuze.

Kozojedští vyřeší plnění rozpočtu

Kozojedy – Rozpočtové opatření číslo jedna letošního roku a také informace o plnění rozpočtu minulého roku budou řešit zastupitelé obce Kozojedy na veřejné zasedání, které je naplánované na 24. února od 18.00 hodin. Posledním tématem setkání bude úprava platů zastupitelů dle novely nařízení vlády. Na zasedání všechny zve starosta obce Pavel Piller.

Týden bude ve znamení setkávání

Kouřim – Tento týden bude pro Kouřimské ve znamení setkávání. Dnes se uskuteční rovnou dvě a obě Na Střelnici. V 13.30 hodin se sejdou v kinosálu zájemci o promítání pro pamětníky. Ti shlédnou film Počestné paní pardubické. Jen o několik hodin později, přesně v 16.00 hodin se v prostorách restaurace Na Střelnici uskuteční pracovní schůzka k naplňování plánu sociálních a souvisejících služeb města. Vstup bude právě chodbou z kina. A zítra, tedy v pátek, se tentokrát na sále radnice sejdou zástupci radnice s kouřimskými podnikateli, živnostníky a zástupci kouřimských firem. Tato schůzka je naplánovaná na 17.30 hodin.

Nezapomeňte zaplatit poplatky

Krupá – Už jen něco málo přes dva týdny mají obyvatelé Krupé na to, aby uhradili poplatky. Ty jsou totiž v této obci splatné do 28. února. Platit lze v hotovosti na pokladně obce nebo na účet. Ve druhém případě je třeba jako variabilní symbol uvést číslo nemovitosti. Za odpad platí občané 750 korun za osobu, druhé a každé další dítě je od poplatku osvobozené. Za pejska zaplatí jeho majitel 50 korun, pokud jich vlastní více, tak za každého dalšího 70 korun.

Barchovičtí zvou na veřejnou schůzi

Barchovice – V zasedací místnosti obecního úřadu se uskuteční veřejná schůze zastupitelstva. Ta je naplánovaná na pátek 12. února. Zastupitelé se na místě sejdou v 17.00 hodin. Projednávat se bude prodej a koupě obecních pozemků a také oprava volební místnosti na obecním úřadě.

Jevanští se sejdou dnes. Mimořádně

Jevany – Obecně závažnou vyhlášku o stanovení systému shromažďování, třídění, přepravy, odstraňování a poplatku za odpad budou projednávat zastupitelé obce Jevany na mimořádném zasedání, které se uskuteční již dnes. Schůzka začne v 18.00 hodin. Je možné, že program jednání bude ještě doplněný.