Vyřeší obecní veřejné osvětlení

Vyžlovka  - Dotaci na rekonstrukci a také samotnou obnovu veřejného osvětlení v obci budou řešit zastupitelé na svém zasedání, které si naplánovali na čtvrtý únorový den. Zastupitelé se v budově obecního úřadu sejdou v 19.00 hodin. 

Vitičtí už znají budoucí prvňáky

Vitice  - Koho přijala škola do první třídy, jejíž brány se otevřou v září? To už ve Viticích vědí. Přijeté byly tři děti, které přišly k zápisu. O přijatých žácích informovala Věra Maksová pověřená řízením školy.

Děti mají prázdniny, úřad dovolenou

Třebovle - Zatímco děti z Kolínska si budou užívat jarní prázdniny, obecní úřad v Třebovli bude mít dovolenou. Z důvodu dovolené budou pochopitelně zrušené také úřední hodiny. Obecní úřad bude uzavřený od 2. února do 6. února.

Občané budou dopoledne bez proudu

Stříbrná Skalice - V obci nepůjde den před svátkem svatého Valentýna elektřina. Přerušení dodávky elektrického proudu se však týká pouze dopoledních hodin. Elektřina nepůjde od 7.30 do 10.30 hodin. Pak již vše bude, tak jak jsou lidé zvyklí. Přerušení přívodu elektrické energie se netýká celé obce, ale pouze těchto ulic: Pražská ulice, ulice V podhradí, ulice Za Nouzovem, ulice Ke štolám a nepůjde ani v ulici Pod farou.