Mají technické problémy s emaily

Kostelec n. Č. l. -  Od minulého týdne mají černokostelečtí potíže s datovou schránkou a emailovou poštou. Z technických důvodů totiž na městském úřadě emaily nefungují. Pokud tedy chcete komunikovat s Městským úřadem v Kostelci, musíte využít jiný způsob komunikace.

Za pejska zaplaťte do konce měsíce

Louňovice  - Za svého psího miláčka musí Louňovičtí zaplatit sto korun, za každého dalšího pejska v domácnosti o padesát korun více. Poplatek je možné uhradit v hotovosti na pokladně obecního úřadu nebo na účet, kdy jako variabilní symbol musíte použít číslo svého domu. Sumu je nutné uhradit do konce tohoto měsíce.

Dopoledne nepůjde elektrický proud

Malotice - Dodávka elektrického proudu bude v Maloticích přerušena ve středu 27. března. Lidé z celých Malotic se budou bez elektřiny muset obejít od půl osmé ráno do jedné hodiny po poledni. Ačkoli bude elektřina vypnutá, je nutné z hlediska bezpečnosti zařízení distribuční soustavy i v té době považovat za zařízení pod napětím.

Čas na stříhání živých plotů

Kouřim -  Město žádá majitele živých plotů, které sousedí s veřejnými chodníky, o jejich údržbu, respektive zastřižení tak, aby neohrožovali větvemi chodce. Právě v tomto období je správný čas pro údržbu zeleně.

Můžete se jít podívat do školičky

Oleška -  Nejen rodiče a prarodiče malých žáčků se mohou přijít podívat na den otevřených dveří, který se uskuteční 22. března od 13.00 hodin do 16.00 hodin.

Ve středu se sejdou zastupitelé

Horní Kruty -  Veřejné zasedání zastupitelstva se koná ve středu 27. března na starém obecním úřadě. Zastupitelé a zájemci z řad občanů by se měli sejít v 19.00 hodin. Na programu je žádost o odkoupení pozemku a mimo jiné také schválení převodu zisku a odpisového plánu.

Hasiči chystají valnou hromadu

Nučice -  Hasičský sbor Nučice pořádá valnou hromadu devětadvacátého března od 17.00 hodin. Akce se uskuteční v hospodě U Kubelků.

Nebezpečný odpad odvezou v sobotu

Svojšice -  Předposlední březnový den bude patřit svozu nebezpečného odpadu. Ve Svojšicích bude svozové auto od 12.30 hodin u obchodu. V Bošicích u požární zbrojnice od 11.40 hodin a v Nové Vsi na návsi od 12.55 hodin.