V porodnici malují, sály budou uzavřené

Kolín -  Na gynekologicko porodnickém oddělení Oblastní nemocnice Kolín bude malovat. Proto budou od pondělí (15. října) uzavřeny porodní sály, a to do soboty (20. října) do šesti hodin ráno. Nejbližší porodnice jsou v Čáslavi a Nymburce. Akutní porody zajistí kolínská nemocnice v prvním patře gynekologicko porodnického oddělení. (mar)

Budou sázet stromy

Malotice -  Akce s názvem přijďte si vysadit svůj strom se v Maloticích uskuteční sedmadvacátého října od 9.00 hodin do 13.00 hodin. Sraz před obecním úřadem. S sebou si vezměte pracovní rukavice, rýč a dobrou náladu. Výsadba se uskuteční za každého počasí. (lma)

Psi budou očkováni proti vzteklině

Doubravčice -  V neděli od 16.15 do 16.45 hodin bude v obci u obecního úřadu prováděna vakcinace psů proti vzteklině.(lma)

Pomozte dopadnout zlodějíčka

Mukařov -  V pondělí v časných ranních hodinách byla z areálu technických služeb Mukařova vloupáním odcizena technika a zařízení sloužící k zajištění vzhledu a údržby obce. Za informace jednoznačně vedoucí odhalení pachatele je obecním úřadem vypsaná odměna ve výši dvaceti tisíc korun.(lma)