Louňovičtí chystají lampionový průvod

Louňovice – Louňovičtí chystají lampionový průvod obcí. Naplánovaný je na sobotu 31. října od 17. 00 hodin. Sraz je od hotelu. S sebou by každý měl mít nejen lampion, ale také dobrou náladu.

Silnice z Radlic do Krut je uzavřená

Horní Kruty – Od pondělí je aktuální uzavírka silnice II/334 mezi obcemi Radlice a Horní Kruty. Jde o úplnou uzavírku komunikace z důvodu opravy propustku pod silnicí. Objízdná trasa je obousměrná a vede přes Barchovice. Délka objízdné trasy je pět kilometrů, uzavřená část silnice je dlouhá 10 metrů.

Na schůzi rozeberou rozpočtové opatření

Krychnov – Informace o rozpočtovém opatření budou zastupitelé probírat na zasedání, které se uskuteční 25. října od 17.00 hodin. Čtvrté veřejné zasedání zastupitelstva se uskuteční v zasedací místnosti obecního úřadu.

Dospělí posedí, děti budou tvořit

Prusice – Na posezení a tvoření v duchu halloweenu jsou zváni všichni občané Prusic. Zájemci se sejdou 24. října od 16.00 hodin v zasedací místnosti. Přítomní společně vydlabou dýně a udělají si také výzdobu na okna. Když bude přát počasí, uskuteční se také lampionový průvod obcí. Dýně i lampiony jsou zajištěné.

Svoz komunálního odpadu se přesouvá

Přehvozdí – Podle sdělení technických služeb Český Brod se přesouvá svoz komunálního odpadu z 17. listopadu (státní svátek) na 19. listopadu.

Svezou plastový odpad z obce

Svojšice – Svoz plastového odpadu je naplánovaný na poslední pátek v měsíci, tedy na 30. října. V dalším měsíci pak 27. listopadu.

Bečvárští zasadí svůj strom

Bečváry – Poslední říjnovou sobotu budou Bečvárští sázet stromy. Zájemci o sázení se sejdou u pomníku J. Nepomuckého v Červeném Hrádku v 9.00 hodin. S sebou by lidé měli mít pracovní rukavice, rýč a dobrou náladu. Výsadba se uskuteční za jakéhokoliv počasí.