Do vitické školičky bude letos chodit více dětí než loni

Vitice – Vitičtí projednávali výjimku ze stanoveného počtu přijatých žáků do mateřinky. Pro schválení výjimky bylo všech devět přítomných zastupitelů. Pro školní rok 2016/2017 je tedy navýšený počet dětí ve školičce na 28.

Dobropolští chtějí vyřešit problém s odvodněním

Dobré Pole – Zastupitelé projednávali podnět občanů na řešení problematické situace v odvodnění kolem bytovek. Zastupitelé pověřili starostu zadáním projektu, který by vzniklou situaci vyřešil. Po zadání budou projekty předložené k posouzení nabídky a dále zastupitelé rozhodnou o nejvýhodnějším nabídce.

Právě dnes odvezou nebezpečný odpad, přineste ho odpoledne

Polní Voděrady – Dnes se uskuteční svoz nebezpečného odpadu. Svoz se koná u budovy obecního úřadu od 13.45 do 14.00 hodin. Odpad bude odebíraný přímo od občanů. Ti ho musí posádce dát z ruky do ruky. Není možné nebezpečný odpad hromadit na sběrném místě.

Opraví bývalý vážní domek

Radlice – Vedení obce schválilo opravu bývalého vážního domku. V brzké době by se domek měl dočkat nových oken a dveří. Zastupitelé vybrali podle cenových nabídek dodavatele. V nabídce však dojde ke změně. Místo bílých oken a dveří chtějí místní dekor dřeva. Přesný odstín by měl odpovídat barvě, která byla použitá při výměně oken v Barchovicích.