Odečítají spotřebu elektrické energie

Černé Voděrady – Až do pátku provádí zaměstnanec dodavatelské společnosti odečet spotřeby elektrické energie v domácnostech i ve firmách. V případě, že nemáte elektroměr na veřejně přístupném místě a nebudete v těchto dnech doma, je vhodné zapsat údaje a nechat je v nepromokavém obalu umístěné například u vstupních vrátek, případně na jiném viditelném místě. Je také možné požádat souseda nebo jinou osobu, aby údaje o stavu elektroměru předal zaměstnanci on. Kromě stavu elektroměru je nutné uvést také číslo elektroměru, případně číslo popisné vašeho domu.

Kino ruší promítání filmů

Jevany – Kino ruší svá představení. V Jevanském biografu se nebude promítat až do konce prázdnin. Původně se v kině mělo promítat v nedělí 7. srpna a v nedělí 21. srpna. Zrušené je promítání animovaného filmu Zootropolis i české komedie Jak básníci čekají na zázrak.

Zastupitelé se sejdou v úterý

Kostelec n. Č. l. – Zastupitelé města se mimořádně sejdou i v červenci. Řešit budou smlouvu o vzájemné spolupráci při projektu Posilování administrativní kapacity obcí na bázi meziobecní spolupráce. Zasedání je naplánované na úterý 26. července a začne v 18.00 hodin.