V Polních Voděradech přivítají občánky, potom bude dětský den

Polní Voděrady – V Polních Voděradech přivítají nové občánky. Slavnostní akt je naplánovaný na sobotu 25. června od 13.30 hodin. Jen o půl hodiny déle už bude patřit den starším dětem v obci. Od 14.00 hodin je totiž naplánovaný dětský den, který pořádá obec společně se sportovním klubem u bývalé školy. Zvaní jsou samozřejmě nejen ratolesti, ale také dospělí. Kromě občerstvení je zajištěná také hudba.

Jednání zastupitelů obce je naplánované na tuto středu

Vitice – Návrh na vybudování komunikací v obci i návrh obecně závazných vyhlášek budou rozebírat zastupitelé obce na svém veřejném zasedání. Projednávat se bude také návrh výše školného po mateřskou školu. Starosta obce Luděk Urbanec na jednání zve všechny občany. Zasedání je naplánované na středu 15. června a začne v 18.00 hodin na obecním úřadě.

Budou odečítat stav vodoměrů

Ždánice – Od pátku 17. června do soboty 18. června od 9.00 hodin do 15.00 hodin se uskuteční odečítání vodoměrů. Občané, kteří nebudou doma, by měli opsat stav vodoměru na lístek společně se svým jménem a číslem popisným. Lístek by pak měli hodit do schránky u starosty nebo na obecním úřadě. Stav vodoměru lze poslat i formou sms, kdy je třeba napsat nejprve číslo popisné a pak stav vodoměru. To samé lze také pomocí emailu.

Přijedou oočkovat psy, pokud jste již byli, přinesete průkaz

Louňovice – Do obce přijede veterinář, aby oočkoval psy proti vzteklině. Povinné očkování je naplánované na 15. června od 18.15 hodin. Veterinář bude k dispozici před obecním úřadem. V případě, že máte doma pejska, který byl již letos oočkován, je třeba, abyste na obecním úřadě předložili očkovací průkaz ke kontrole.

Bulánka hostí Podlipanskou ligu

Bulánka – Na Bulánce se v sobotu odehraje 4. kolo soutěže Podlipanské ligy 2016. Hasiči se sejdou u místní hasičárny již v 8.00 hodin ráno. Soutěžit budou muži, poté ženy a dorost a nakonec také žáci a přípravka.