Čeká je jarmark

Kouřim – Na Mírovém náměstí se v sobotu od 10.00 hodin uskuteční český řemeslný jarmark. Připravené jsou dílničky pro děti, vystoupení žáků i soutěže pro všechny.

Zrekonstruují sociální zařízení

Třebovle – O rekonstrukci sociálního zařízení v místní mateřince se bude jednat na nejbližším zasedání. To je naplánované na 16. června od 18.00 hodin.

Pošta v Zásmukách bude zavírat dříve

Zásmuky – Až do 2. září bude pošta v Zásmukách otevřená po celý týden v dopoledních hodinách od 8.00 do 11.00 hodin. V pondělí a ve středu pak odpoledne od 13.00 do 17.00 hodin. V úterý, ve čtvrtek a v pátek bude otevřeno jen od 13.00 do 15.30 hodin. V sobotu bude pošta lidem k dispozici od 8.00 do 10.00 hodin. Původně bylo na poště otevřeno každý den v pracovním týdnu do 17.00 hodin. Pracovní doba by se měla vrátit do normálu po letních prázdninách.

Projednají nejen budování silnic

Vitice – Projednat návrhy na vybudování obecních komunikací, na výběr dodavatele elektrické energie i nabídku na výměnu vodoměrné šachty v Dobrém Poli musejí zastupitelé Vitic na svém jednání. To si naplánovali na středu 15. června od 18.00 hodin.

Kostel v Horních Krutech ožije

Horní Kruty – Kostel v Horních Krutech ožije v rámci Noci kostelů. Lidé uslyší něco o historii kostela a užijí si také netradiční koncert místního sboru. Je možné si prohlédnout i výstavu obrázků dětí.