Koupí branky na louku za stadion

Žabonosy – Dvě branky, které umístí na louku za stadion se rozhodli koupit zastupitelé obce. Jedna vyjde obecní pokladnu na 2000 korun.

Neviděli jste mourka? Ztratil se

Jevany – Teprve roční mourovatý kocourek se minulý týden v pátek ztratil. Nekastrovaný kočičí fešák bydlí v Lesní ulici v Jevanech. Případné informace volejte na telefonní číslo 602939054.

Farmářské trhy plánují i na léto

Kostelec n. Č. l. – Až do července jsou naplánované farmářské trhy na černokosteleckém náměstí. Kvalitní čerstvé tuzemské produkty nabídnou farmářské trhy na náměstí Smiřických v Kostelci nad Černými lesy již tuto sobotu dopoledne. V nabídce jsou kromě ovoce a zeleniny například také domácí marmelády, přírodní šťávy nebo víno. Farmářské trhy začínají v 8.00 hodin a končí v poledne. Další trhy jsou naplánované na 18. června. O prázdninách si budou moci čerstvé potraviny černokostelečtí nakoupit 16. července.

Půjdou pochod ze Zásmuk do Zásmuk

Zásmuky – V sobotu mezi 10.00 a 11.00 hodin začne v Zásmukách na Komenského náměstí Kmochův jarní pochod. Trasa je dlouhá osm až deset kilometrů nenáročným terénem. Cíl je v Bažantnici.

Nepůjde elektřina v celé obci

Miškovice – Ve čtvrtek 26. května dojde k přerušení dodávky elektrické energie v obci Miškovice. Elektřina nepůjde v místě vyvěšení oznámení od 7.30 hodin do 15.30 hodin.