Vytvoří společný školský obvod

Malotice – Malotičtí souhlasili s vytvořením společného školského obvodu Základní školy Miloše Šolleho Kouřim. Starostka obce tak byla pověřená Obecně závaznou vyhláškou.

Zásmuky otevřely tenisové kurty

Zásmuky – Tělesná jednota Sokol Zásmuky již otevřel tenisové kurty. Otevřené jsou od počátku května a po telefonické dohodě je možné je využít.

Odpad odvezou v pátek i v sobotu

Klášterní Skalice – Odvoz velkoobjemového odpadu se uskuteční v pátek a v sobotu. V pátek od 16.00 do 19.00 hodin, v sobotu od 8.00 hodin do 12.00 hodin. Uložit lze nepotřebný nábytek, koberce, linolea, matrace i sanitární keramiku. Přinést lze i ostatní odpad, co se nevejde do popelnice.

V kasárnách bude dnes výcvik

Přehvozdí – Dnes se v objektu bývalých kasáren, které jsou uprostřed lesů, uskuteční výcvik vojenské policie. Policisté využijí prostoru, kde je mimo jiné několik starých několikapatrových budov.

Černokostelečtí zasedají zítra

Kostelec n. Č. l. – Rezignace na členství ve výborech zastupitelstva města a školské radě základní školy je jedním z bodů zasedání, které se uskuteční ve středu od 18.00 hodin v zasedací místnosti městského úřadu na náměstí Smiřických. Hovořit se bude také o rozpočtových opatřeních s čísly 1 a 2.