Hřiště je přístupné do pěti hodin

Černé Voděrady – Dětské hřiště u rybníka je v současné době otevřené pro veřejnost od 10.00 hodin do 17.00 hodin. V případě potřeby je klíč od branky uložený u pana Papeže v osadě Přesvůrka. Zároveň však vedení obce hledá ochotné rodiče v blízké lokalitě hřiště, kteří by měli zájem zajistit odemykání a zamykání branky hřiště dle potřeb rodičů. V případě zájmu by taková maminka či tatínek měli kontaktovat obecní úřad, případně muže, u kterého je klíč k dispozici nyní.

Vyrobí věci patřící k adventnímu času

Louňovice – Tento pátek adventní kalendář, o čtrnáct dní později tradiční adventní věneček vyrobí děti v knihovně při speciálním tvoření. To začne pokaždé v 16.30 hodin a konec je naplánovaný na 18.00 hodin.

Barchovičtí zvou na veřejnou schůzi

Barchovice – Obecní úřad zve všechny občany na veřejnou schůzi zastupitelstva. Ta se koná 13. listopadu od 17.00 hodin v zasedací místnosti úřadu. Projednávat se bude záměr na pronájem obecních lesů ale také projednání opravy venkovních omítek na prodejně.

Pořídili vrata i kotel na obecní úřad

Krychnov – Na obecním úřadě bude tepleji díky novému elektrokotli. Kromě něj úřad zakoupil také zateplená garážová vrata.