Aktivity pokračují, práce pokračuje

Kouřim – Aktivity dobrovolníků v rámci projektu Městský park – pulsující srdce města pokračují. Na počátku října mohli kouřimští dobrovolníci přijít vysadit na svah u piknikové loučky rostlinky ze své zahrádky nebo je dojít jen předat do parku. Rostlinky se podle Zuzany Čihákové dosázet i do skalky v dolní části parku. Ta byla založená v loňském roce.

Výluka platí stále dál, se změnou

Kolínsko – Výluka půlnočního vlaku linky S1 s odjezdem z Prahy hlavního nádraží do Kolína v 0:19 stále platí. Z Prahy do Kolína tento vlak nahrazují autobusy. Dnes a zítra však navíc kvůli výlukovým pracem Správy železniční dopravní cesty nahrazený autobusy také osobní vlak 9399. Ten jede z Českého Brodu v 1:29 hodin a v Kolíně je v 1:59 hodin.

Nepůjde elektrická energie v ulici

Louňovice – Ve čtvrtek nepůjde v obci elektrická energie. Výpadek se týká pouze Kutnohorské ulice. Elektrická energie nepůjde od 8.00 hodin do 13.00 hodin.

Můžete si vysadit svůj strom

Bečváry – Svůj strom si lidé mohou přijít vyfotit také do Bečvár. A to již tuto sobotu 31. října od 9.00 hodin. Sraz je u pomníku J. Nepomuckého v Červeném Hrádku. S sebou si vezměte pracovní rukavice, rýč a také dobrou náladu. Výsadba se uskuteční za každého počasí. Zajištěné je také občerstvení.

Odsouhlasili sponzorský dar

Jevany – Sponzorský dar Základní a Praktické škole v Kostelci nad Černými lesy ve výši 5 tisíc korun schválili zastupitelé obce Jevany na svém zasedání. To se uskutečnilo 22: října od 18.00 hodin. Řešil se také finanční dar na Lampionový průvod a vánoční dary seniorům od 75 let v hodnotě 500 korun.