Kontejnery na odpad dají na jiné místo

Malotice – Kontejnery na separovaný odpad dají Malotičtí na jiné místo. Hovořit o tom budou také na svém zasedání, kde se mimo jiné budou řešit také úpravy dopravního značení v obcích. Zasedání je naplánované na pondělí 26. října od 19.00 hodin v místnosti obecního úřadu.

Budou odečítat elektroměry

Oleška – Až do pátku se odečítají elektroměry. Odečítání se týká nejen Olešky, ale také obcí Krymlov, Brník, Bulánka a Králka. V případě nepřítomnosti by lidé měli stav elektroměru nechat na viditelném místě nebo na Obecním úřadě v Olešce.

Odvezou nebezpečný odpad z města

Kostelec n. Č. l. – Znečištěné obaly od barev, oleje, brzdové kapaliny, louhy, zářivky nebo nepoužívané léky. To všechno můžete přinést v sobotu 24. října od 8.00 hodin do 12.00 hodin na náměstí Smiřických před budovu městského úřadu nebo na náves ve Svatbíně. Právě na těchto místech se totiž uskuteční svoz nebezpečného odpadu.

Chystají rozpočet na příští rok

Bečváry – O dotaci na dětské hřiště v Červeném Hrádku budou hovořit zastupitelé na zasedání, které se koná 20. října od 18.00 hodin v budově obecního úřadu. Projednávat se bude také příprava rozpočtu na následující kalendářní rok.

Oočkují psí miláčky

Výžerky – Očkování psů v obci je naplánované na sobotu. Veterinář přijede v 9.00 hodin. Majitelé psích miláčků si budou moci vybrat ze dvou vakcín. Psy mohou jejich majitelé nechat oočkovat vakcínou proti vzteklině nebo kombinovanou vakcínou.

Přeruší dodávku elektrické energie

Hradec – Elektrická energie nepůjde v obci Hradec v úterý 27. října. Přerušení dodávky proudu je naplánované od 10.30 hodin do 15.00 hodin odpoledne.