Budou bez proudu

Louňovice – Bez elektrické energie se budou muset obejít obyvatelé Louňovic. Výpadek se bude týkat pouze části obce. elektřina nepůjde v Kutnohorské ulici. Elektrická energie nepůjde 29. října od 8.00 hodin do 13.00 hodin.

Dojde k odečtům vodoměrů v obci

Oleška – Tento a příští týden bude docházet k odečtům vodoměrů v obci. V pátek 9. října bude k odečtům docházet od 9.00 hodin do 18.00 hodin. V sobotu pak od 10.00 hodin do 18.00 hodin. Další odečty vodoměrů jsou naplánované na následující pátek od 9.00 hodin do 18.00 hodin. Poslední den, kdy se bude odečítat je v sobotu 17. října.

Zasedání se koná již dnes večer

Krupá – Řešení kapacity černokostelecké školy bude jedním z témat, kterým se budou zastupitelé Krupé zabývat na svém zasedání. Na zasedání zastupitelstva se budou řešit také dlužníci za odpady.

Hřiště prošlo revizí, mají odstranit koš

Černé Voděrady – Stejně tak jako každý rok, tak i letos se uskutečnila revize hřiště u místního rybníka. Dětské hřiště je zcela v pořádku. Je však doporučeno odstranit koš na basketbal a pingpongový stůl.

Lovecké akce se konají několikrát

Konojedy – V katastrálním území obce Konojedy bude docházet k loveckým akcím. Ty se mají konat v honitbě Bohumile a Radlice. První akce je naplánované na 26. listopadu. Další pak na celá víkend a to na první víkend v prosinci. Do konce roku se pak konají lovecké akce ještě ve čtvrtek 10. prosince, v úterý 15. prosince a v pondělí 28. prosince. Lovecké akce se konají vždy od 8.00 hodin do 15.00 hodin.

Do Svojšic přijde v říjnu kominík

Svojšice – Na obecním úřadě se mohou hlásit občané, kteří mají zájem o kominické služby do 19. října. Kominík přijede 21. a 23. října.