Z Olešky do Kostelce s uzavírkou silnice

Oleška – Druhá fáze uzavírky silnice mezi Oleškou a Kostelcem nad Černými lesy by měla platit do 6. září. Objízdná trasa není stanovena, doprava je řízená semafory. Zařízení je synchronizované a zajišťuje minimální zdržení.

Řešit budou zejména základní školství

Přehvozdí – Školství. To je téma, které se bude řešit mezi zastupiteli a občany obce. Základní škola v Kostelci totiž obec žádá o finanční investiční příspěvek. Existuje také návrh o uzavření smlouvy se základní školou v Českém Brodě. O tématu škol se bude hovořit dnes od 18.00 hodin na obecním úřadě.

Obecní úřad bude mít dovolenou

Výžerky – Obecní úřad bude mít jednodenní dovolenou. Stejně jako toto pondělí, tak také následující pondělí, tedy 24. srpna, zůstane obecní úřad zavřený.

Dodávka elektřiny bude přerušená

Kouřim – Elektrická energie nepůjde dnes a také 26. srpna, tedy přesně za týden. Elektřina vždy od 7.30 hodin do 19.30 hodin. Výpadek elektrické energie platí pro tyto nemovitosti: Antares Běšínov, Bukačov, Pášov, Strašík (chatová lokalita – příjezd od jatek) a ulice : Československé armády, Dlouhá; Komenského, Krátká , Okružní , Rusko, Růžová č, Spojovací.

Dozví se informace o základní škola

Kostelec n. Č. l. – Informace o základní škole získají účastníci zasedání zastupitelstva města. To se uskuteční 26. srpna od 18.00 hodin v zasedací místnosti Městského úřadu Kostelce nad Černými lesy na náměstí Smiřických. Zastupitelé se budou zabývat také odstraněním památkové ochrany v konírně ve dvoře u čísla popisného 15.