Starosta je k dispozici v pondělí

Dolní Chvatliny Úřední hodiny starosty a místostarosty obce jsou určené na pondělí od 16.00 hodin do 18.00 hodin. Pokladna a podatelna funguje v pondělí ve stejnou dobu a navíc od 8.00 hodin do 12.00 hodin. Otevřeno je také ve středu dopoledne. V odůvodněných případech lze dohodnout jiný termín.

Janovice podpoří Běh na draka

Uhlířské Janovice Tradiční sportovní akce v Uhlířských Janovicích, Běh na draka, proběhne opět s podporou města. Na dětském hřišti U komína se akce bude konat 31. května a děti se mohou těšit na sportovní aktivity.

Lidé mají zaplatit různé poplatky

Prusice Obecní úřad Prusice žádá občany, aby uhradili poplatek za vodné a stočné a také místní poplatky.

Poplatky uhradí do konce měsíce

Krupá Obyvatelé Krupé musejí poplatky uhradit do konce měsíce února. Od března totiž popeláři neodvezou popelnici, na které nebude známka na rok 2015. Lidé zaplatí za odpady 750 korun na osobu na rok, stejná suma je i za rekreační objekt. Zaplatit lze na pokladně obecního úřadu, ale také převodem na bankovní účet. Variabilním symbolem v případě platby na bankovní účet by mělo být číslo popisné.

Budou hovořit o rozpočtu

Jevany Jevanští budou hovořit o rozpočtu na tento rok. Nikoli však o obecním rozpočtu, ale o rozpočtu pro mateřskou školu. Zastupitelé obce ho budou navrhovat na svém zasedání, které se uskuteční ve čtvrtek 12. února od 18,00 hodin.

Popíjeli a dělali kolem nepořádek

Kolín Dva muži bez domova si krátili dlouhou chvíli konzumací alkoholických nápojů v prostoru Pražské ulice. Kolem sebe měli však nepořádek. Toho si všimli strážníci, kteří muže donutili nepořádek nejprve uklidit a pak je z místa vykázali.