Dnes a zítra na úřad nechoďte

Vyžlovka  - Dnes a zítra je uzavřený obecní úřad ve Vyžlovce, a to z technických důvodů. Pokud potřebujete na úřadě něco vyřídit, musíte přijít nejdříve ve čtvrtek. 

Naposledy svezou tříděný odpad

Prusice -  V úterý 3. prosince se uskuteční svoz plastového odpadu. Bude to zároveň poslední ze všech svozů tříděného dopadu, do kterého spadá plast, sklo, papír, pneu a nebezpečný odpad. Další svozy vytříděného odpadu se plánují až na následující kalendářní rok.

Věci můžete nosit až do příštího pátku

Jevany -  Veškeré oblečení, ale také látky, lůžkoviny, obuv nebo hračky můžete nosit do 29. listopadu na obecní úřad v Jevanech, kde skladují věci pro Diakonii Broumov. Věci by lidé měli nosit v pracovních dnech od 8.00 hodin do 16.00 hodin zabalené do igelitových pytlů nebo krabic, aby se při převozu nepoškodily. Nenoste znečištěný a vlhký textil.

Žádali o výjimku z počtu dětí

Bečváry -  Zastupitelé v čele se starostou obce Janem Uhrem řešili na svém zasedání žádost ředitelky Základní a Mateřské školy Bečváry o udělení výjimky z počtu dětí ve třídě mateřinky, a to z 24 dětí na 25 dětí. Všech deset přítomných zastupitelů se změnou souhlasilo.

Budou bez elektřiny

Mukařov -  Bez elektrické energie se budou příští pondělí muset obejít obyvatelé ulic U Požáru, Písecká, Kutnohorská, Fialková, Šípková, Krátká, Slepá, Do Vrchu, Lomená a Choceradská, a to od 7.00 hodin do 15.00 hodin.