Zastupitelé budou hovořit o dotacích

Dolní Chvatliny – Dotace na tento rok budou řešit zastupitelé na svém jednání. Zasedání je naplánované na 2. června, tedy na příští úterý a začne v 17.00 hodin na obecním úřadě.

Veterinář přijede oočkovat zvířata

Černé Voděrady – Pokud máte zájem o očkování svých domácích zvířat, měli byste se dostavit v sobotu 6. června před 13.00 hodin k obecnímu úřadu. Právě před ním totiž dojde k oočkování psů a koček.

Kouřim je přátelská k rodině

Kouřim – Kouřim je obec přátelská rodině. V soutěži Obec přátelská rodině 2014 se starobylá Kouřim umístila na 2. místě v kategorii obcí 1000 – 3000 obyvatel.

Nepůjde elektrická energie v obci

Louňovice – V ulici Na Výsluní nepůjde elektrická energie. Výpadek proudu je nahlášený na pátek 29. května. Elektrická energie nepůjde od 8.00 hodin. Dodávka by měla být obnovená v 15.00 hodin odpoledne.

Odvoz odpadů vždy jednou za čtrnáct dní

Malotice – V Maloticích a Lhotkách dochází ke svozům odpadů vždy jednou za čtrnáct dní. Zatímco jednu středu se sváží komunální odpad, druhou se sváží bioodpad. Tuto středu dojde ke svozu komunálního odpadu, bioodpad budou svážet 10. června. Svoz bioodpadu končí v říjnu. V listopadu a prosinci se pak odváží každý týden pouze komunální odpad.

Do konce týdne opraví komunikace

Krupá – Až do konce tohoto týdne dochází k finálním úpravám komunikací v obci. Jedná se také o pokládku nového asfaltového povrchu na návsi. Vzhledem k tomu bude omezený průjezd návsí a znemožněný výjezd a vjezd ze dvorů přilehlých nemovitostí. K dočasnému parkování je možné využít místo u bývalé prodejny.

Krychnovštsi chtějí plnit přání

Krychnov – Krychnovští si chtějí plnit přání. Z toho důvodu vyhlásili sobotu Dnem splněných přání. Odpoledne bude věnované dětem, večer je pak přichystaná zábava pro dospělé.